0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Pasipuoškime Kalėdoms!!! Nuo 2019-12-06 iki 2019-12-23 14 val. visiems papuošalams 20 % nuolaida!!!

Naujos prekės

Sidabriniai auskarai JA Malachitas
Nauja
-20%
Sidabrinė apyrankė Figaro /BL,180, 21 cm
Nauja
-20%
Sidabriniai auskarai Mėnuliukai OS
Nauja
-20%
Sidabrinis pakabukas Delfinas XS
Nauja
-20%
Sidabrinė grandinėlė Pancr PD IT 25, 40 cm
Nauja
-20%
Sidabrinė apyrankė BL/76, 21 cm
Nauja
-20%

Prekės su nuolaida

Sidabrinis pakabukas SKORPIONAS OX
-20%
Sidabrinis žiedas LIM 19,5
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelas PL
-20%
Sidabrinis žiedas Drugelis 18,5
-20%
Sidabriniai auskarai  Migla Oniksas
-20%
Pirsingo auskaras į bambą Vėžlys
-20%
Rezultatai 6 iš 1717 Rodyti daugiau

Sidabriniai papuošalai internetu

Sidabriniai papuošalai tinkami įvairioms progoms – jais galima pasipuošti ir iškilmingų švenčių metu, ir pritaikyti kasdienybėje. Sidabras yra subtilus ir stilingas metalas, todėl iš jo pagamintais papuošalais noriai puošiasi įvairaus amžiaus moterys. Dar senovėje atrasta gamybos technologija visuomet žavėjo kiekvieną, kuriai nesvetimas stiliaus pojūtis.
Manoma, jog sidabro papuošalai turi ir gydomųjų savybių – gerina nuotaiką, stabilizuoja emocijas ir subalansuoja medžiagų apykaitą. Tokius papuošalus patogu nešioti ir prižiūrėti, kadangi ant jų nesikaupia apnašos ir papuošalai ilgai išlaiko savo natūralų blizgesį.
Sidabro papuošalai internetu suteikia galimybę įsigyti mūsų gaminius visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar kituose miestuose.
Visi dirbiniai atitinka 925 arba 830 prabą ir yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba Europos Sąjungos valstybėse. Sidabriniai papuošalai internetu ir mūsų parduotuvėse gali tapti puikia dovana artimam žmogui. Dirbiniai iš sidabro dera prie visų odos atspalvių, tad juos lengva priderinti prie bet kokio stiliaus – su tokia dovana tikrai nesuklysite. Siūlome juvelyrinius gaminius ir su tauriaisiais metalais, todėl pasirinkimas išties gausus. Jums beliks išsirinkti labiausiai patikusius papuošalus ir jų pristatymo būdą.