0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Pasipuoškime Velykoms neišėję iš namų!! Visoms prekėms taikoma 20% nuolaida. 

Naujos prekės

Sidabrinė apyrankė Plota gyvatėlė 19
Nauja
-20%
Sidabrinė apyrankė LANKAS FL
Nauja
-20%
Sidabrinė apyrankė Rožančius su Mėnulio akmeniu
Nauja
-20%

Prekės su nuolaida

Sidabrinis pakabukas Mergelė
-20%
Sidabrinis žiedas VIS Z19/ Katė 17,5
-20%
Sidabrinis žiedas Lapeliai 18,5
-20%
Sidabrinis pakabukas Dobilas I
-20%
Sidabriniai auskarai VIS Lile
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės P/12
-20%
Sidabrinis pakabukas RASA GL
-20%
17,60 € 22,00 €
Sidabriniai auskarai Ringės SV/Red 32
-20%
Rezultatai 8 iš 1747 Rodyti daugiau

Sidabriniai papuošalai internetu

Sidabriniai papuošalai tinkami įvairioms progoms – jais galima pasipuošti ir iškilmingų švenčių metu, ir pritaikyti kasdienybėje. Sidabras yra subtilus ir stilingas metalas, todėl iš jo pagamintais papuošalais noriai puošiasi įvairaus amžiaus moterys. Dar senovėje atrasta gamybos technologija visuomet žavėjo kiekvieną, kuriai nesvetimas stiliaus pojūtis.
Manoma, jog sidabro papuošalai turi ir gydomųjų savybių – gerina nuotaiką, stabilizuoja emocijas ir subalansuoja medžiagų apykaitą. Tokius papuošalus patogu nešioti ir prižiūrėti, kadangi ant jų nesikaupia apnašos ir papuošalai ilgai išlaiko savo natūralų blizgesį.
Sidabro papuošalai internetu suteikia galimybę įsigyti mūsų gaminius visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ar kituose miestuose.
Visi dirbiniai atitinka 925 arba 830 prabą ir yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba Europos Sąjungos valstybėse. Sidabriniai papuošalai internetu ir mūsų parduotuvėse gali tapti puikia dovana artimam žmogui. Dirbiniai iš sidabro dera prie visų odos atspalvių, tad juos lengva priderinti prie bet kokio stiliaus – su tokia dovana tikrai nesuklysite. Siūlome juvelyrinius gaminius ir su tauriaisiais metalais, todėl pasirinkimas išties gausus. Jums beliks išsirinkti labiausiai patikusius papuošalus ir jų pristatymo būdą.