0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Auskarai

Sidabriniai auskarai – galimybė stilingai atrodyti bet kokia proga. Juos galima derinti ir prie kasdienio, ir prie šventinio stiliaus, todėl tokio tipo auskarai yra itin paklausūs ir gerai vertinami. Iš sidabro pagaminti papuošalai žinomi ir nešiojami jau daugybę metų, tačiau vis dar nepraranda savo žavesio. Tai gali būti puiki dovana kiekvienai merginai ar moteriai, kuri rūpinasi savo išvaizda – šį papuošalą mielai segi visų kartų moterys.

Sidabro auskarai apsaugo nuo bakterijų, ilgą laiką nepraranda savo blizgesio ir yra patogūs nešioti. Manoma, jog šis metalas turi teigiamos įtakos mūsų sveikatai – mažina negatyvią energiją, palaiko bendrą kūno balansą ir netgi gerina medžiagų apykaitą.
Ieškote, kur būtų galima įsigyti sidabrinius auskarus gera kaina? Mūsų juvelyrinių papuošalų internetinė parduotuvė leidžia visus gaminius patogiai užsisakyti internetu. Auskarai sidabriniai pasiekiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir visuose kituose Lietuvos miestuose – įdėkite patikusius auskarus į krepšelį ir pasirinkite patogiausią pristatymo būdą.
Prekiaujame sidabriniais auskarais, kurie atitinka 925 arba 830 prabą. Asortimente galite rasti įvairių dydžių ir formų sidabrinių auskarų, kurie taip pat gali būti ir su akmenimis: agatu, cirkoniu, turkiu ir kitais, todėl lengvai galėsite juos priderinti prie savo aprangos stiliaus. Sidabriniai auskarai internetu – greitas ir patogus būdas nustebinti mylimą moterį ar pradžiuginti save nauju papuošalu.Rodoma 145 - 162 iš 401

Sidabriniai auskarai NTA Malachitas
-20%
Sidabriniai auskarai BIG Pa/AN
-20%
Sidabriniai auskarai UTA/AN
-20%
11,40 € 14,25 €
Sidabriniai auskarai NAF Cirkonio lašas
-20%
Sidabriniai auskarai BAA White
-20%
Sidabriniai auskarai SUN Flower
-20%
Sidabriniai auskarai Liepa V/C
-20%
Sidabriniai auskarai LIK PL/m
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės PLT47
-20%
Sidabriniai auskarai Mozaika RBA
-20%
Sidabriniai auskarai Banga VN
-20%
Sidabriniai auskarai BIG Pagaliukai VN
-20%
Sidabriniai auskarai Ema TVRZ
-20%
Sidabriniai auskarai Ema TVRP
-20%
Sidabriniai auskarai Ema TVRC
-20%
Sidabriniai auskarai Cirkonio takelis VI
-20%
Sidabriniai auskarai BA Šarka
-20%

Rodoma 145 - 162 iš 401