0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Auskarai

Sidabriniai auskarai – galimybė stilingai atrodyti bet kokia proga. Juos galima derinti ir prie kasdienio, ir prie šventinio stiliaus, todėl tokio tipo auskarai yra itin paklausūs ir gerai vertinami. Iš sidabro pagaminti papuošalai žinomi ir nešiojami jau daugybę metų, tačiau vis dar nepraranda savo žavesio. Tai gali būti puiki dovana kiekvienai merginai ar moteriai, kuri rūpinasi savo išvaizda – šį papuošalą mielai segi visų kartų moterys.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2

Niekam ne paslaptis, jog net įprastą ir kasdienį įvaizdį į visai kitą lygį pakelti gali nauji auskarai. O ką jau kalbėti apie tokios detalės svarbą ruošiantis į kokią nors šventę. Pavyzdžiui, skirtingų rūšių auskarai savaip papildo skirtingus aprangos variantus - toks lengvas pokytis įvaizdžiui suteikia užbaigtumo, o pasipuošusiai moteriai padeda atrasti pasitikėjimo savimi, pozityviai nuteikia dienai. Visai nesvarbu, ar tai minimalistiniai sidabriniai auskarai, kurie puikiai tinka visur ir visada, ar spalvoti masyvūs auskarai, pasižymintys nekasdieniu dizainu. Įprasta, kad renkantis specifinius aksesuarus kaip auskarai dažnas žmogus jau turi savo nuomonę, net nuojautą, koks papuošalas tinka ir patinka. Visgi, kartais reikia pagilinti žinias apie tai, kokie auskarai Jums tinka pagal veido formą, tipažą ar net progą, kuriai ruošiatės.

Auskarų tipai

Sidabriniai auskarai moterims tiks visada ir niekada neatrodys nestilingai - tai klasika, puošianti tiek jaunas, tiek vyresnes damas. Tokius auskarus įsigyti verta dėl jų ilgaamžiškumo, tvirtos kokybės ir universalumo. Tinkamai prižiūrimi, kokybiški sidabriniai auskarai visada bus praktiškas bei svarbus savo asmeninio stiliaus kūrimo žingsnis ir atrodys prabangiau nei populiarieji bižuteriniai papuošalai, kurių kokybė abejotina.

Visi sidabriniai auskarai su akmenimis yra be galo unikalūs - jie ne tik švelnūs jautriai odai dėl gydomųjų sidabro savybių, bet taip pat pasižymi įkomponuoto akmens išskirtine spalvų palete. Pravartu rinktis tokį papuošalą ne tik dėl jo nuostabaus kolorito, bet ir jei ieškote tam tikro vidinio pastiprinimo, aiškumo, nes kiekvienas akmuo pasižymi išskirtinėmis reikšmėmis bei savybėmis.

Sidabriniai auskarai Ringės iš esmės simbolizuoja vienybę ir stiprybę, o žmonės vėrintys juos vertinami kaip pasitikintys savimi, savo sprendimais bei besielgiantys drąsiai. Be to, tokio tipo papuošalai ypatingai pabrėžia unikalius asmeninius veido bruožus, suteikia patrauklumo ir tinka visų amžių grupėms.

Žinoma, kad sidabriniai auskarai su perlais moterims yra paprastas, bet labai elegantiškas pasirinkimas, spinduliuojantis ramybe bei nekaltumu. Tokį gaminį savo papuošalų dėžutėje pravartu turėti kiekvienam, mylinčiam skoningas detales. Tik kasdienybėje svarbu atkreipti dėmesį į garderobą ir prie aksesuarų su perlais stengtis priderinti laisvesnius, jaunatviškus drabužius.

Visi šie auskarų tipai tinka įvairaus amžiaus moterims, nes tai be galo universalios rūšys, kurių tinkamas pasirinkimas dailiai papildys tiek kasdienį, tiek šventinį įvaizdį bei, svarbiausia, išryškins ir charakterio, ir veido bruožus.

Auskarai pagal veido formą

Kartais per daug aklai įsigyjame juvelyrikos gaminius, nepasidomėję apie tai, kas iš tiesų tinka mūsų unikaliai veido struktūrai, o ko reikėtų privengti. Juk ne visada taisyklių laužymas pasiteisina - pasirinkdami netinkamus papuošalus, ypač auskarus, savo ryškiausius bruožus galime pabrėžti labai neskoningai.

Kad to išvengtumėte, auskarus turite rinktis pagal vieną paprastą taisyklę - ieškokite struktūriškai priešingos formos auskarų nei Jūsų veido forma. Pavyzdžiui, kvadrato formos veido savininkėms rekomenduojama rinktis apvalius dizainus, privengti plačių formų auskarų. Apvalų veidą turinčios merginos daugiausiai komplimentų susilauks išbandžiusios ilgus ir kampuotų pavidalų auskarus, kurie vizualiai paplonins veidą. Svarbu paminėti, kad galvoti apie apvalių dizainų įsigijimą nelabai apsimoka - Jūsų bendras puikus įvaizdis gali būti greitai sugadintas. Rombo (arba deimanto) formos veido struktūrą įstabiai pabrėžia ilgi, į apačią platėjantys auskarų dizainai, o priešingai - sumenkina smulkūs bei rombo tipo auskarai. Labiausiai apsidžiaugti turėtų ovaliu veidu besipuikuojančios damos - tokia veido forma laikoma tobula ir savaime leidžia labai daug eksperimentuoti su papuošalais: priderinami tiek maži, tiek masyvesni aksesuarai.

Auskarai pagal amžių Nors dovanojami sau ar mylimiems žmonėms auskarai tikrai yra kiekvieno skonio reikalas, pravartu atsižvelgti į įvairias aplinkybes. Amžius - viena iš jų. Niekas tikrai nedraudžia pirkti papuošalus, kurių tiesiog geidžia širdis - kartais net gana vaikiškais auskarais pasidabinusios vyresnės moterys atrodo puikiai, nes tiesiog spinduliuoja laime ir tvirtybe. Paprasčiausiai ne kiekviena žino, kokie auskarai padėtų išreikšti savo asmenybę - todėl reikėtų išsigryninti, ką gi aksesuarais norite pasakyti ir ar Jūsų nugyventi metai tikrai atspindi tikrąjį amžių - vidinį.

Klasikiniai variantai kaip auksiniai bei sidabriniai auskarai, perlų detalės žymi brandumą, santūrumą. Vintažiniai radiniai atskleidžia tiek meilę savo gyvenimui, tiek žaismingą subtilumą, nepaisant gimimo metų. Visgi, amžius gali pakišti koją renkantis gana klasikinius variantus - vyresnėms moterims patartina vengti pirkti didelius auskarus Ringes, geriau pasidairyti mažesnių, dailiai atrodančių versijų dėl atspindimos aukštos moteriškos savivertės.

Sidabriniai auskarai mergaitėms yra puiki investicija - tokios puošmenos vaikams dažnai palieka nemažą įspūdį ir dėl puikios kokybės tarnauja daugelį metų. Šalia vaikiškų, vienadienių auskariukų smagu turėti patvarius auskarus, kurių saugojimas kai kurioms mergaitėms patampa savotišku žaidimu.

Auskarai pagal progą

Kokius auskarus išsirinkti? Artėja svarbi šventė arba tiesiog norite nustebinti save, bet kamuoja neapsisprendimo pojūtis. Kasdienybei labai tinka minimalistiniai sidabriniai auskarai, tos pačios nedidelės Ringės. Jei ruošiatės išeiti pasisėdėti restorane ar į vakarėlį, natūralu, kad norėsite išreikšti save per aprangą ir aksesuarus - ilgi kabantys arba platėjantys auskarai puikiai tiks tai padaryti. Subtilesnė išraiška gali būti perteikta ir per perlus. Jei ruošiatės didžiajai vestuvių dienai, prisiminkite, kad mažiau kartais yra daugiau - neperkraukite įvaizdžio (ilgi, akį traukiantys auskarai gali būti vienintelė, bet be galo stipri detalė), derinkite auskarų spalvą prie suknelės ir pasikliaukite savo nuojauta.

Auskarai pigiau - internetu!

Dažnai pavargstame blaškytis fizinėse parduotuvėse, o ir tokie svarbūs pirkiniai kaip auskarai ten būna per daug spontaniški ir neapgalvoti, jų neretai pradedame gailėtis. Todėl tikrai daug greičiau ir patogiau yra apsipirkinėti internetu. Sidabrita.lt siūlo platų stilingų ir kasdienių juvelyrikos dirbinių pasirinkimą - nepamirškite, sidabriniai auskarai internetu pigiau parduodami, o užsakyti keliauja pas Jus vos po kelių spustelėjimų. Tai kam aukoti savo brangų laiką, kai daug pigiau ir paprasčiau auskarus bei kitus papuošalus galima išsirinkti be vargo?