Biurų damos, kurios yra įspraustos į aprangos kodo rėmus, visuomet vilki formalią aprangą: aukštakulnius, sijoną iki kelių (ar suknelę), marškinius bei švarkelį. Jos negali ryškiomis spalvomis lakuoti rankų pirštų nagų. Taip pat šis aprangos kodas neleidžia ryškaus makiažo, o ir plaukai visuomet turi būti surišti. Be viso to negalima mūvėti ar segėti iššaukiančių papuošalų. Prie tokio aprangos kodo puikiai tinka sidabrinės grandinėlės bei sidabriniai žiedai – jie nėra iššaukiantys. Greičiau priešingai – jie yra kuklūs, tačiau kartu ir prabangūs papuošalai.

Sidabrinės grandinėlės – tai kaklo papuošalas, kuris tinka prie bet kokios aprangos. Labiausiai juo gali džiaugtis, kaip ir minėta anksčiau, biuro damos, kurių kompanijose laikomasi griežto aprangos kodo. Sidabrinės grandinėlės puikiai tinka prie marškinių. Ją galima užsisegti ant marškinių viršaus, ties apykakle. Tai atrodo itin tvarkingai ir puošniai. Taip pat šis papuošalas tinka ir ant atviro kaklo. Krinta gražiai, dailiai pabrėždamas raktikaulių liniją.

sidabrines grandineles ant kaklo

Sidabrines grandinėles ne retai galima panaudoti ir kaip apyrankę. Jei jos yra ilgesnės, tuomet apsivijus keletą kartu aplink riešą, gausime laisvai krintančią apyrankę. Panašų variantą galime padaryti ir apvijus sidabrinę grandinėlę aplink kulkšnį. Nešiojant atviras basutes, ne ilgą sijoną vasaros metu, šis variantas puikiai tinka pabrėžiant savo išskirtinumą.

sidabrines grandineles ant rieso

Sidabrinės grandinėlės patrauklios tuo, kad jos yra universalios – iš jų galima padaryti tiek apyrankę, tiek apykoję. Sidabrinę grandinėlę galima nešioti vieną, be jokio pakabuko, bei su juo. Vieniems tai gali atrodyti kuklus papuošalas, o kitiems – prabangus ir pabrėžiantis konfidencialumą. Tai priklauso nuo nešiojančiojo skonio ir požiūrio. Tačiau galime patikinti, kad šis papuošalas pabrėš Jūsų tiek išorinius tiek vidinius bruožus bei tiks prie bet kokios aprangos.