Rankos papuošalai – kasdienis kiekvienos moters atributas darbe, moksluose ar leidžiant laisvą laiką. Plačiai žinomos apyrankės, žiedai, riešinės – tai tik keletas rankos papuošalų. Šiandien aptarsime vieną rankos papuošalą – sidabrinius žiedus. Išsiaiškinsime, kada sidabriniai žiedai yra tinkama dovana, o kada – ne.

Sidabriniai žiedai – tai pirštų papuošalai, kuriuos sudaro sidabrinis apvalus žiedelis, kuris maunamas ant piršto bei akutė (ji gali būti, o gali ir nebūti), kurioje gali būti įdėtas akmenukas (safyras, smaragdas, deimantas, gintaras, ametistas ar kt.). Sidabriniai žiedai puikiai tinka įvairioms progoms, tačiau kartais galima ir 'prašauti'. Tad kad taip nenutiktų, Sidabrita pasidalina progų sąrašu, kurių metu puikiai tiks sidabrinis žiedas kaip dovana.

Sužadėtuvės. Sidabriniai žiedai puikiai tinka tokioms iškilmingoms progoms kaip sužadėtuvės (ko gero nesuklysiu teigdama, kad būtent ši šventė pirmiausia ir „šovė“ į galvą). Ne retai pasirenkamas sidabrinis žiedas sužadėtuvėms būna kuklus, ne per daug iššaukiantis, nes būtina turėti omenyje, kad sužadėtuvių žiedas bus nešiojamas kasdien: tiek darbe, tiek laisvu laiku. Ko gero sutiksite su manimi, kad darbo aplinkoje iššaukianti tiek apranga tiek papuošalai nėra priimtini. Renkami sidabriniai žiedai sužadėtuvėms privalo būti tokie, kurie tiktų visokioms progoms bei būtų kukliai prabangus.

sidabriniai ziedai

Gimimo diena. Ne retai tėvai savo vaikams 18 gimtadienio proga (simbolinis įžengimas į suaugusiųjų pasaulį) teikia tokias dovanas, kurias jų atžala galėtų turėti iki gyvenimo galo. Sidabriniai žiedai tam puikiai tinka. Tačiau reiktų pabrėžti, kad čia kalbame tik apie tėvų dovanas vaikams. Jokiais būdais vaikinai savo draugei (TIK draugei) merginai neturėtų dovanoti žiedų. Tai gali būti suprasta klaidingai.

Inauguracija. Įvairių inauguracijų metu ne retai dovanojami sidabriniai žiedai, kurie keliauja iš kartos į kartą, todėl tai dažniausiai būna didelis žiedas. Jis būna didesnio skersmens ir nei per daug moteriškas nei per daug vyriškas, kad tiktų abiem lytims.

Pasitelkite vaizduote ir sugalvosite ir daugiau progų, kurioms tiks sidabriniai žiedai. Mes pateikėme keletą pagrindinių progų, kurių metu sidabrinis žiedas yra tinkama dovana ir jį galite dovanoti drąsiai.