Sakoma, kad laikrodis moteriai – kaip vyras. Jeigu išsirinksi gerą laikrodį – nešiosi jį visą gyvenimą, o jei prastą – norėsi juo kuo greičiau atsikratyti. Galima teigti, jog laikrodis yra labiausiai žmogaus asmenybę atspindintis aksesuaras, tad derėtų laikrodį rinktis taip, kad moteriai norėtųsi jį nešioti ne metus ir ne du.

Kadangi aukštos kokybės laikrodžio kaina gali būti ir nemaža, norisi išsirinkti daiktą, kurio vėliau nesigailėtum pirkęs. Sidabriniai laikrodžiai yra bene optimaliausias variantas, jei norisi aksesuaro, kuris būtų ne tik funkcionalus, bet ir puošnus. Auksiniai laikrodžiai yra pernelyg ekscentriški ir sunkiau priderinami prie skirtingų aprangos tipų. O štai sidabriniai laikrodžiai spinduliuoja švelniu blizgesiu kartu išlikdami kuklesni ir universalesni. Sidabras yra šaltas atspalvis, todėl geriausiai tiks santūresnei ir savimi pasitikinčiai moteriai.

Sidabrinis laikrodis yra mielai perkamas ir todėl, jog pasižymi visomis sidabrui būdingomis savybėmis. Šis metalas padeda nusiraminti, subalansuoti medžiagų apykaitą ar kai kurių organų funkcijas. Taip pat sidabrui priskiriamos ir imunitetą stiprinančios savybės. Tad nešiodamos šį laikrodį jausitės ramios ir pilnos jėgų.

Kaip jau buvo minėta, sidabrinis laikrodis yra universalus aksesuaras, todėl segėdamos jį galite praturtinti ir paryškinti savo kasdienį įvaizdį tiek darbe, tiek laisvalaikiu. Jei išsirinksite puošniau ornamentuotą sidabrinį laikrodį, galėsite jį drąsiai segėti ir iškilmingesnėmis progomis. Nepamirškite, jog efektingiausiai sidabro laikrodis atrodys dėvint šaltesnių atspalvių drabužius.

Sidabrinį laikrodį ir kitų sidabro papuošalų patrauklia kaina galite įsigyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose – juvelyrinius gaminius užsisakykite internetu ir pristatymo sulauksite per 2-3 darbo dienas.

Kviečiame apsilankyti ir mūsų parduotuvėse Panevėžyje, kur sidabrinius papuošalus, atitinkančius 925 ir 830 prabą galėsite apžiūrėti gyvai.