Sidabras mėgiamas dėl subtiliai elegantiško spindesio, suteikiančio rafinuotumo įvaizdžiui, papildančio namų interjerą. Sidabriniai papuošalai pasižymi universalumu – juos puikiai pritaikysite prie įvairių aprangos derinių: nuo laisvalaikio iki itin puošnaus. Moterys mielai renkasi sidabrinius auskarus, apyrankes, žiedus, grandinėles ir kt. Papuošti brangakmeniais sidabriniai papuošalai papildys net prabangiausią įvaizdį. Sidabrui neabejingi ir vyrai – bene populiariausi aksesuarai yra sidabrinės grandinėlės, apyrankės bei sidabrinės sąsagos. Namų aplinkai išskirtinumo suteikia sidabrinės žvakidės, stalo įrankiai. Jei apsižvalgytumėte, neabejotinai bent kelis sidabrinius gaminius rastumėte ir savo aplinkoje. O ar žinote, ką sidabras simbolizuoja?

Sidabras yra vienas seniausių žmonių naudojamų metalų. Tai – Mėnulio metalas, kuriam būdingos jo savybės – gydomoji galia, apsauga. Todėl sidabras naudojamas gydant tam tikrus susirgimus, taip pat kaip patikima apsauga nuo nužiūrėjimo. Nenuostabu, kad Tai vienas pagrindinių metalų, naudojamų gaminti amuletus.

Ar pastebėjote, kad gimus naujagimiui arba krikštynų proga dažnai dovanojami būtent sidabriniai daiktai, pavyzdžiui, šaukštelis, čiulptukas, grandinėlė ir pan.? Tikima, jog sidabras vaikučiui atneš laimės, nes šis metalas – dvasios tyrumo simbolis. Dažniausiai dovanojamas šaukštelis, kaip sveiko bei sotaus gyvenimo simbolis. Tikima, kad vaikas bus sveikesnis, jei jį maitins sidabriniu šaukšteliu. Britai net turi posakį apie laimingus žmones – gimė su sidabriniu šaukštu burnoje.

Daugelis religinių simbolių, pavyzdžiui, kryželiai, gaminami iš sidabro, kadangi neabejojama magiškomis jo galiomis ir gebėjimu į save sugerti neigiamas emocijas, išgyvenimus. Sidabras stiprina antgamtines, paranormalias galias.

Šis metalas pasižymi ir gydomosiomis savybėmis: jis naudojamas gydant limfinės sistemos ligas, liaukų sutrikimus, jam būdingas gebėjimas mažinti skausmą, o pamirkius sidabrą vandenyje, tas vanduo įgauna antibakterinių savybių. Negana to, vyrauja nuomonė, jos sidabras teigiamai veikia regėjimą, širdies bei smegenų veiklą, pasitelkiamas gydant diabetą, virškinamojo trakto ligas, taip pat bronchitą ir skydliaukės ligas.

Kalbant apie sidabro galias ir ką sidabras simbolizuoja, verta paminėti ir jo gebėjimą teigiamai veikti kūną, pavyzdžiui, saugoti nuo ankstyvo senėjimo, mažinti susirūpinimą, stresą, įtampą, nerimą, jis veikia raminančiai. Ypač tinka didžiausiu jautrumu pasižymintiems Zodiako ženklams – Vėžiams ir Žuvims.