Sąsagos yra rimto ir solidaus vyro aksesuaras. Jau apie šimtą metų jomis vyrai puošiasi tiek itin formaliomis, iškilmingomis progomis, tiek per šeimos šventes ar verslo susitikimus. Šis aksesuaras tinkamas nešioti prie įprasto kostiumo ar puošniojo frako; vyriškos sąsagos visada suteiks įvaizdžiui prabangos ir išskirtinumo.

Įprasta tapo vyriškas sąsagas derinti prie laikrodžio, apyrankės, vyriškų žiedų ar kaklaraiščio. Kaip taisyklė, prie sidabrinių aksesuarų (laikrodžio ar žiedų) derinamos sidabrinės sąsagos, o prie auksinių – auksinės. Marškinių sąsagos, žinoma, turi būti derinamos prie aprangos. Lygiai kaip moterys prie įvaizdžio derina sidabro ar aukso papuošalus, vyrai turi prisiderinti ir sąsagas. Prieš įsigydami sąsagas pasvarstykite, su kuriuo kostiumu jas nešiosite. Kitu atveju rizikuojate be reikalo išleisti pinigus arba atrodyti neskoningai.

Galima rasti įsigyti įvairiausių pavidalų ir formų vyriškų sąsagų. Štai karšti automobilių gerbėjai mėgsta nešioti automobilį atvaizduojančias sąsagas, taip pat galima rasti sąsagų su įvairiais ornamentais ar gyvūnų formų sąsagas.

Jeigu norite įsigyti savo pirmąsias sąsagas, rinkitės minimalistinį dizainą – tuomet galėsite šiomis sąsagomis puoštis tiek oficialiomis progomis, tiek neformaliems susitikimams. Kaip žinia – universalesnės yra sidabrinės sąsagos, nes auksiniai atspalviai ne visada idealiai dera prie aprangos detalių (rečiau pamatysime auksinę diržo sagtį ar kelnių sagą ir t.t). Galima rasti ir subtilaus dizaino juodų sąsagų su sidabro apvadu, kurios atrodys itin solidžiai.

Sidabritos internetiniame prekių kataloge sąsagos prieinamos kaina, kuri Jus nustebins. Jei Jus domina sąsagos internetu ir gyvenate Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, galite  užsisakyti prekes ir jos bus Jums pristatytos per 2-3 darbo dienas. Kviečiame apsilankyti ir mūsų parduotuvėse Panevėžyje, kur papuošalus, atitinkančius 925 ir 830 prabą galėsite apžiūrėti gyvai.