Merginą nustebinti yra begalė būdų. Galime rinktis nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių būdų. Tačiau viskas priklauso nuo pomėgių, požiūrio ir vertybių. O kaip nustebinti vaikiną? Tai padaryti yra kur kas sunkiau, nors, atrodo, juk ir vaikinas yra toks pat žmogus. Tačiau parinkti tinkamą dovaną vyrui yra kur kas sudėtingiau nei merginai. Tad ką dovanoti vyrui?

Ne kiekvienam vaikinui galėtumėte padovanoti masažo seansą ar apsilankymą pas kosmetologę (-ą). Tačiau galime Jus patikinti, kad vyriškos sąsagos tiks kiekvienam vyrui. Tai labai brandi dovana, tinkanti ne tik verslo žmonėms, bet ir kitokio pobūdžio darbus atliekantiems žmonėms. Nesumeluosime teigdami, kad visi vyrai, nors ir retai, tačiau vilki kostiumus. Sąsagos puikiai prie jo tinka. Norime pabrėžti, kad vyriškos sąsagos tinka ne prie kiekvienų marškinių. Tai turi būti specialūs, su rankogaliais be sagų, marškiniai. Tokius galite padovanoti greta vyriškų sąsagų arba paskatinti įsigyti jį patį. Kodėl tokia dovana tinkama vyrui? Tai išskirtinumo bruožas. Tikrai ne kiekvienas vyras turi sąsagas. Be to, jos pabrėžia vyriškumą, pasitikėjimą, eleganciją ir tvirtumą. Kuris vyras nenorėtų taip pasirodyti prieš savo mylimą merginą?

vyriskos sasagos

Vyriškos sąsagos tinka įvairiomis progomis. Nesvarbu, kad marškinius vilkite prie kostiumo, ar atėjote į klubą mūvėdami džinsus. Vilkėdami marškinius, kurių rankogaliai turi būti susegami su sąsagomis, galite priderinti įvairų garderobą greta. Galite vilkėti visą kostiumą arba tik kelnes. Taip pat tokio tipo marškiniai tinka ir prie džinsų, paprastų kelnių (ne klasikinio tipo) arba klasikinio tipo šortų (jokiu būdų ne džinsinių ar tokių, su kuriais eitumėte į pliažą).

Vyriškos sąsagos marškinių rankogaliuose tinka įvairių švenčių metu: tiek gimimo dienos, tiek vestuvių, pokylio ar kasdienio darbo metu.

Nebijokite puoštis, švytėti ir atrodyti galantiškai kiekvieną dieną. Juk tai ir yra svarbiausia – švytėti vidumi ir išore.