0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Papuošalai vyrams

Sidabriniai papuošalai – niekada iš mados neišeinantys aksesuarai, tinkantys tiek moterims, tiek vyrams. Dažnas vyras negali įsivaizduoti savo kasdienybės bent be vieno aksesuaro. Vieniems būtina nešioti apyrankę, antriems – žiedą, tretiems grandinėlę ar kasdien prie marškinių užsisegti sąsagas, todėl džiaugiamės galėdami savo internetinėje parduotuvėje pasiūlyti didelę įvairovę skirtingų vyriškų papuošalų. Pas mus galite rasti tokių vyriškų papuošalų kaip: grandinėlių, apyrankių, auskarų, žiedų, o taip pat ir sąsagų. Pastarąsias vyrai mėgsta segėti prie oficialios aprangos, todėl tai gali būti puikia dovana JAM, tačiau reikėtų pabrėžti, kad gražiausiam įvaizdžio rezultatui pasiekti, sąsagas geriausia derinti su kitais aksesuarais – žiedu arba apyranke iš mūsų papuošalų katalogo.

Mūsų parduotuvėje visi papuošalai vyrams yra pagaminti tik iš tikro sidabro, todėl galite būti tikri, kad visi gaminiai ilgaamžiai ir kokybiški, atitinkantys 925 prabą. Jeigu Jums reikalingas papuošalas, kaip dovana – sprendimą turime. Galime pasiūlyti įvairių dėžučių ir maišelių, kuriuose Jūsų išrinktas papuošalas atrodys subtiliai, vyriškai, skoningai ir žinoma - šventiškai. Tikime, kad mūsų juvelyrinių dirbinių kataloge visada atrasite tinkamą dovaną savo vyrui, broliui, tėčiui, seneliui, draugui ir kitiems artimiems žmonėms.

Daugelis vyriškų papuošalų yra ne tik sidabriniai, bet ir pagražinti prabangiais juvelyriniais akmenimis kaip hematitas, malachitas, oniksas, cirkonis ir kiti. Tokie papuošalai gali tapti Jūsų arba Jūsų artimo žmogaus talismanais.

Žinome, kaip visiems svarbu taupyti brangų laiką, todėl visiems klientams siūlome apžvelgti visą papuošalų vyrams asortimentą internetu, o patikusią prekę įsigyti per kelias minutes. Kataloge esanti prekės kaina yra tikra, todėl galite nesibaiminti darydami pavedimą internetu, už prekę mokėsite tiek, kiek nurodyta produkcijos aprašyme.

Kataloge esančius papuošalus pristatome per 1-3 darbo dienas, nesvarbu iš kokio miesto būtumėte, pristatymas vyksta visoje Lietuvoje.

Mūsų komanda visada pasiruošusi padėti ir patarti Jums iškilusiais klausimais. Nežinote kokį vyrišką papuošalą dovanoti? Nesate įsitikinę ar tai tinka Jūsų reikiamai šventei? Užsukite arba susisiekite, visada patarsime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią papuošalą.


Rodoma 109 - 126 iš 169

Sidabriniai auskarai Cirkonio akutės JV
-20%
Sidabrinis pakabukas 12/TAI
-20%
17,60 € 22,00 €
Sidabrinė apyrankė PD/Bl 160 IT, 20
-20%
Sidabriniai auskarai Mazgai TAI 1/5
-20%
Sidabrinė grandinėlė KULKI 180, 55 cm
-20%
Sidabrinė grandinėlė KULKI 180, 80 cm
-20%
Sidabrinė grandinėlė KULKI 220, 60 cm
-20%
Sidabrinės sąsagos BK
-20%
35,37 € 44,21 €
Sidabriniai auskarai Ringės PL/XS
-20%
Sidabrinės sąsagos SĄ12
-20%
28,80 € 36,00 €

Rodoma 109 - 126 iš 169