0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Vyriški auskarai

Šioje kategorijoje rasite platų sidabrinių auskarų pasirinkimą vyrams. Visi mūsų elektroninėje parduotuvėje esantys vyriški auskarai yra sidabriniai ir atitinkantys 925 prabą, o tam, kad garantuoti papuošalų kokybę - žymimi įmonės atsakomybės ženklu LB.

Nešioti sidabrinius papuošalus yra kur kas naudingiau ir sveikiau, nei paprastuosius metalus. Sidabras puikiai žinomas, kaip taurusis metalas, kuris turi naudingą poveikį žmogaus organizmui, tačiau neįtikėtinai puiku tai, kad sidabras gali naikinti mikroorganizmus, kurie sukelia įvairias ligas, todėl nešioti sidabrinius papuošalus ne tik gražu, bet ir sveika!


Rodoma 1 - 18 iš 31

Sidabriniai auskarai Burbuliukai 5mm
-20%
Sidabriniai auskarai Cirkonio akutė V4
-20%
Sidabriniai auskarai Cirkonio akutės 7
-20%
Sidabriniai auskarai cirkonio akute 6
-20%
Sidabriniai auskarai cirkonio akute 5
-20%
Sidabriniai auskarai Burbuliukai 4mm
-20%
Sidabriniai auskarai Cirkonis RDE
-20%
Sidabriniai auskarai TBV Svarovskis
-20%
Sidabriniai auskarai EFB 07
-20%
Sidabriniai auskarai Raktukas
-20%
Sidabriniai auskarai Mazgas TAI I
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės TL/12
-20%
Sidabriniai auskarai Burbuliukai 8
-20%
Sidabriniai auskarai Cirkonio akutės JV
-20%
Sidabriniai auskarai Mazgai TAI 1/5
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės CK/14
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės PL/XS
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 31

Vyriški auskarai jau ganėtinai seniai tapo populiarus stiliaus akcentas ir tai vyrams suteikia papildomo žavesio. Tai puiki įvaizdžio detalė, leidžianti išreikšti save ir pabrėžti vyrui savo unikalų stilių. Žinome, kad kiekvienas vyras turi skirtingą stilių, todėl mūsų parduotuvėje galima rasti įvairių sidabrinių auskarų tiek su skirtingų spalvų akmenėliais, tiek be jų. Visi auskarai yra unikalūs savo dizainu, todėl mūsų parduotuvėje kiekvienas atras sau tinkamą variantą. Norint nustebinti savo artimą žmogų - auskarai gali būti puiki dovana vyriškosios lyties atstovui, nustebinsite ir praskaidrinsite jam nuotaiką. Stengiamės, kad papuošalų kaina ir kokybė visada tenkintų mūsų brangius klientus. Išsirinkti ir užsisakyti vyriškus auskarus galite internetu.

Vyriški auskarai internetu

Jeigu esate pasimetę ir nežinote kas geriausiai tiktų asmeniškai Jums ar Jūsų reikalingai dovanai – visada galite kreiptis ir mūsų šaunioji komanda padės ir patars išsirinkti Jums tinkamiausią papuošalą, bet kokiai šventei. Reikalinga dovanų dėžutė ar maišelis? Ne problema, pas mus galite įsigyti Jums tinkamą dovanos įpakavimo variantą, užsisakyti internetu arba įsigyti atvykus į mūsų parduotuvę.