0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 34 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

20 – 20,5 dydžio sidabriniai žiedai

20 – 20,5 dydžio sidabriniai žiedai – tai viena iš pagrindinių stiliaus detalių, kuri papuoš Jūsų dailias rankas ir patrauks pageidaujamo praeivio žvilgsnį. Sidabras nuo kitų tauriųjų metalų skiriasi tuo, kad jis lengvai pasiduoda kalimui. Be to jis yra ganėtinai plastiškas, todėl 20 – 20,5 dydžio sidabriniai žiedai žavi įvairiomis formomis. 20 – 20,5 dydžio sidabriniai žiedai gali būti tiek su akmenimis tiek pagaminti be jokių priedų. Tačiau sidabriniai žiedai žavingai atrodo tiek papuošti vertingais akmenimis tiek be jų.


Rodoma 1 - 2 iš 2

Rodoma 1 - 2 iš 2

Įvairaus stiliaus, formos, be priedų ar su akmenimis papuošti sidabriniai žiedai populiarūs įvairaus amžiaus moterų tarpe. Renkantis žiedą internetu susiduriama tik su viena problema – kaip pasirinkti tinkamo dydžio sidabrinį žiedą, kad šis būtų nei per mažas nei per didelis? Pateikiame būdus, kurie perkant internetu padės išsirinkti tinkamiausio dydžio sidabrinį žiedą:

1. Apvykite siūlą aplink savo pirštą, ant kurio nešiosite įsigytą sidabrinį žiedą. Matavimą atlikite ties ta vieta, ant kurios bus nešiojamas žiedas (nei per aukštai, nei per žemai). Apvyniojimo stiprumą pasirinkite pagal tai, kokio žiedo norite: laisvesnio ar labiau prigludusio prie piršto. Populiariausias – aukso viduriukas – optimalus variantas tarp labai įveržto ir labai laisvo. Taip ir apvyniokite siūlą. Pasiėmę liniuotę pamatuokite apvynioto siūlo ilgį milimetrais. 20 dydžio sidabrinį žiedą reikia rinktis tuomet, kai apvynioto siūlo ilgis yra 62,3 mm, o 20,5 dydžio sidabrinį žiedą atitiks 64,2 mm.

2. Vienas paprasčiausių būdų sužinoti, kokio dydžio žiedą pirkti, turint seną žiedą – išmatuoti jo skersmenį milimetrais (tikime, kad savo papuošalų dėžutėje turite bent vieną žiedą, kuris galėtų pasitarnauti šioje situacijoje). Tai ir bus Jūsų žiedo dydis. T.y. 20 dydžio sidabrinio žiedo skersmuo bus 20 mm, o 20,5 – 20,5 mm.

Sidabrita.lt prekiauja 20 – 20,5 dydžio sidabriniais žiedais (turime ir mažesnių bei didesnių) su įvairiais akmenimis, kurie gali būti inkrustuoti į žiedo sieneles arba panaudoti kaip žiedo akutė, arba be jų, kai žiedas pagamintas tik naudojant sidabrą. Platus sidabrinių žiedų asortimentas, kurių dydis 20 – 20,5, leis rasti tinkamiausią variantą net ir patiems išrankiausiems pirkėjams. Sidabrinius žiedus galite įsigyti internetu, neišėję iš namų. Jei domina 20 – 20,5 dydžio sidabriniai žiedai patrauklia kaina bei išvaizda – Sidabrita parduotuvė puikus pasirinkimas. Esant bet kuriame Lietuvos kampelyje galite užsisakyti bet kokio dydžio sidabrinius žiedus internetu, nes juos siunčiame į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir kitus Lietuvos miestus. Įsigyti 20 – 20,5 dydžio sidabriniai žiedai leis nustebinti brangų žmogų arba pradžiuginti save.