0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 21 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Apvalūs auskarai

Gryna tiesa yra tai, kad auskarai tikrai labai prisideda prie moterų grožio išryškinimo. Tiesa, reikia išmanyti, kaip tinkamai pasirinkti auskarus, kad jie idealiai tiktų prie veido formos. Trumpai aptarsime visus galimus variantus.


Rodoma 1 - 18 iš 18

Rodoma 1 - 18 iš 18

Kokie auskarai tinka prie trikampio ir pailgos formos veidų?

Jei veidas trikampio formos prie jo labiausiai tiks ovalūs arba nedideli apvalūs auskarai, nes jie sušvelnins veido kontūrus ir tuo pačiu vizualiai suapvalins jo apatinę dalį. Turint tokios formos veidą geriausia vengti smailėjančių į apačią auskarų. Jei jūsų veidas pailgas, tada jums tiks  apvalūs auskarai. Jie optiškai padės sukurti paplatėjusio ties žandikauliais ir skruostais veido regimybę. Pailgos formos veidui netinka plokšti ir ilgi auskarai, nes jie tokį veidą vizualiai dar labiau pailgintų. Ypač gražiai tokiame veide atrodytų sidabriniai apvalūs auskarai.

Kokius auskarus pasirinkti turinčioms kvadrato formos arba apvalų veidą?

Jei veidas yra kvadratinės formos, jam labiausiai tiks maži auskarėliai arba ilgi auskarai. Tokiam veidui visiškai netinka aštrių kampų arba kvadratiniai auskarai. O jeigu veidas yra apvalios formos, jam kaip tik labiausiai tiks kvadrato arba trikampio formos ausų papuošalai. Tinka ir ilgi auskarai, nes jie tarsi pailgina apvalų veidą. Tokio veido savininkėms geriausia nenešioti mažučių, žiedo formos auskarėlių, nes jie dar labiau išryškintų veido apvalumą.

Kaip ir kur geriausia pirkti sidabrinius apvalius auskarus?

Sidabrinius auskarus, tame tarpe ir apvalius sidabrinius auskarus pirkti geriausia internetu. Internetinėje sidabrinių papuošalų parduotuvėje visų rūšių auskarų kaina yra patraukli pirkėjams. Be to, visos nupirktos prekės, esančios elektroninės parduotuvės asortimente, pirkėjus po apmokėjimo už jas, jų nurodytu adresu pasiekia ne tik Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, bet ir visuose kituose šalies kampeliuose.

Taip pat visi šioje parduotuvėje parduodami sidabro gaminiai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir turi įmonės atsakomybės ženklą LB, tad jų kaina tiesiogiai priklauso nuo prabos lygio ir nuo gaminio dydžio. O atsiliepimai apie mūsų prekes yra skelbiami viešai, tad panorėję galite su jais susipažinti.