0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 33 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Dideli sidabriniai auskaraiRodoma 1 - 7 iš 7

Rodoma 1 - 7 iš 7

Dideli auskarai

Ar dideli sidabriniai auskarai visada išlieka ant bangos?

Papuošalai, kurie pagaminti iš tauriųjų metalų niekada neišeina iš mados, nes jie simbolizuoja prabangą ir rafinuotą estetinį skonį. Ne paslaptis, jog dideli sidabriniai auskarai yra moterų labai mėgstami papuošalai, nes juos galima drąsiai nešioti pačiomis įvairiausiomis progomis, tad jų namuose tikrai niekada nebus per daug.

Prie kokių veido bruožų labiausiai tinka dideli auskarai?

Auskarų esama ir labai didelių ir netgi labai mažų. Jei moters plaukai aukštyn sukelti, o viršuje šukuoseną vainikuoja balerinos kuodelis, tada jai puikiai tinka dideli auskarai. Šio tipo auskarai labiausiai tinka prie pailgo, netgi smailoko veido, kai jo kakta, skruostikauliai ir smakras yra beveik vienodo platumo, o atstumas tarp skruostikaulių atitinka atstumą tarp abiejų apatinio žandikaulio pusių. Ypač gerai tokio tipo veide atrodo dideli trikampio, kvadrato arba stačiakampio formos auskarai. Be to, jie padeda vizualiai sutrumpinti ištįsusios, pailgos formos veido ilgį. Tuo pačiu jį optiškai ir šiek tiek praplatina.

Kur ir kaip patogiausia yra pirkti auskarus?

Tiek didelius, tiek mažus auskarus naudingiausia pirkti internetu, nes čia būna taikomos įvairios akcijos, todėl prekių kaina yra pirkėjus tenkinanti. Be to, šitaip labai patogu prekintis, nes nereikia daug sugaišti laiko, užtenka kelių minučių visiems reikalams sutvarkyti. Verta atkreipti dėmesį ir tai, kad visos prekės, kurios perkamos internetu mūsų parduotuvėje,  pirkėjus pasiekia jų namuose, nesvarbu, kur jie begyventų - Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, ar kur nors kitur.

Be to, visi šioje parduotuvėje parduodami sidabro gaminiai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir turi įmonės atsakomybės ženklą LB, o pačių gaminių kaina tiesiogiai priklauso nuo prabos lygio ir jų dydžio. Visi atsiliepimai apie mūsų sidabro papuošalus yra skelbiami viešai. Su jais visi, kas nori, gali susipažinti.