0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabrinės apyrankės

Apyrankių istorija siekia akmens amžių - pirmosios jų buvo kuriamos iš molio, kaulo, odos. Anksčiau jos simbolizavo finansinę padėtį, tad per šventes įprasta buvo pamatyti turtinguosius, pasipuošusius apyrankėmis nuo riešo iki peties. Šiais laikais su apyrankėmis siejamos ir identifikacinė, medicininė, kontrolinė funkcijos - apyrankėse yra užkoduojama svarbi asmeninė informacija, kuri gali būti saugoma visą gyvenimą. Sidabrita.lt rasite didžiulį pasirinkimą sidabrinių apyrankių kiekvienam skoniui. Šis papuošalas - universalus ir puikiai tiks tiek vyrams, tiek moterims. Apyrankes nešioja įvairiausio amžiaus žmonės - jos papuoš ir pagyvins bet kokį stilių.


Rodoma 1 - 18 iš 302

Rodoma 1 - 18 iš 302

Ką pirmiausiai reikėtų atlikti prieš renkantis apyrankę?

Jei nusprendėte įsigyti apyrankę, segamą per riešą, jums labai svarbu, kad apyrankės ilgis atitiktų jūsų lūkesčius. Tam reikia iš anksto pamatuoti savo riešo dydį, tą galima atlikti panaudojus siūlą ar popierinę juostelę. Kuriuo nors iš jų apjuoskite riešą ties kauliuku. Juostelė ar siūlas turi būti prigludę, tačiau per daug nesuveržti. Paskui naudotą siūlą ar juostelę nukirpkite ties susijungimu, o gautą ilgį išmatuokite, tada ir žinosite, koks yra jūsų riešo ilgis. Tačiau nepamirškite ir to, jog reikia pagalvoti ir apie tai, kaip norėsite nešioti apyrankę – laisvą ar prigludusią. Jei prigludusią – užteks prie matuojant gauto ilgio pridėti vieną centimetrą, o jeigu laisvą – tada du centimetrus.

Ką reikia žinoti apie sidabrinių apyrankių derinimą prie aprangos?

Apyrankės yra vienas iš populiariausių papuošalų. Jas lengva derinti prie aprangos bei pasirinkti geriausiai atspindinčią dienos nuotaiką. Paprastos sidabrinės, dėmesio nepatraukiančios apyrankės gali būti puikia dovana elegantišką stilių mėgstančiai moteriai - ji nuolat primins dovanojusį asmenį ir tiks prie bet kokios aprangos.

Šiais laikais ne vien moterys, bet ir vyrai vis dažniau puošia savo rankų riešus apyrankėmis. Ryškesnį stilių mėgstantiems vyrams puikiai tiks apyrankės ant odinio dirželio, puoštos dailiu sidabriniu papuošimu. Galima pasirinkti mėgstamiausios spalvos apyrankę ar tokią, kuri geriausiai dera prie asmeninio įvaizdžio. Jeigu vyras dažnai vilki kostiumą bei mėgsta rengtis oficialiu stiliumi, jam patariama nešioti sidabro metalo apyrankę. Tačiau būtina įsidėmėti, jog apyrankė neprivalo tapti pagrindiniu aprangos akcentu, ji tik turi būti puikiai priderinta prie bendro aprangos stiliaus.

Ką galima pasakyti apie sidabrinių apyrankių naudą sveikatai?

Iš įvairių metalų, tame tarpe ir sidabro, papuošalus pradėjo gaminti ne šiaip sau. Dar nuo senų laikų buvo manoma, kad tokie papuošalai ne tik saugo ir globoja žmogų nuo piktų dvasių, bet tuo pačiu ir palaiko tvirtą sveikatą. Tad nieko keisto, kad metalinių papuošalų terapija taikoma ir mūsų dienomis. Ją pripažįsta ir taiko alternatyviosios medicinos specialistai, laikydami ją profilaktine ir papildoma gydymo priemone. Anot šios krypties medikų, sidabras labai teigiamai veikia nervų sistemą, turi įtakos kraujospūdžio mažinimui, gerina odos būklę. Teigiama, jog jei sidabrinis papuošalas liesdamasis su plika oda, ši patamsėja, tai gali reikšti, jog žmogų kamuoja kokia nors liga. Anot alternatyvios medicinos specialistų, sidabras gali patamsėti tada, kai yra sutrikusi skydliaukės veikla arba organizme yra kenksmingų medžiagų, kurios atsiranda vartojant alkoholį.

Kas yra kalbama apie magišką sidabro galią?

Kad ir kaip bebūtų keista, tačiau ir dabartiniais laikais dauguma lakios vaizduotės žmonių tiki įvairiais burtais ir magiškomis metalų galiomis. Tokios galios priskiriamos ir sidabro apyrankėms, nes šis metalas yra laikomas mėnulio metalu, kuris padeda sustiprinti slaptas galias. Sidabro apyrankes dėvintys žmonės lengvai gali paimti iš aplinkos energiją ir ją perduoti kitiems. Jis yra laikomas tampria jungtimi tarp žmogaus organizmo ir išorės. Sidabrui priskiriama stiprios apsaugos galia, todėl jis lengvai gali pašalinti iš energetinio lauko neigiamą energiją ir apsaugoti jo nešiotoją nuo tykančių energetinių pavojų.

Kam labiausiai tiktų sidabro apyrankė?

Dizaino psichologijos ir ezoterikos specialistai mano, kad įvairūs sidabriniai papuošalai, tame tarpe ir sidabrinės apyrankės labiausiai tinka meniškos prigimties ir kupinoms energijos asmenybėms, nes sidabras padės joms sugerti blogas emocijas ir apsisaugoti nuo kitų žmonių pavydo. Taip pat ezoterikai mano, jog auksas su sidabru tarpusavyje yra nesuderinami, tad jų kartu geriau nenešioti, kad paskui neištiktų nesėkmė. Kita vertus, ne visi mūsų laikais tiki stebuklingomis metalų galiomis, tačiau vis dėlto giliai širdyje, išgirdę, jog sidabras jo nešiotojams neša sėkmę, tuo patiki. O vidinis pasitikėjimas dar nė vienam nėra pakenkęs. Be to, jeigu ir netikite sidabro magiška jėga, nepamirškite, jog investicija į šį taurųjį metalą jūsų tikrai nenuvils ir puikiai pasiteisins.

Sidabrinių apyrankių simbolika

Sidabrinės apyrankės visada simbolizuos išlaikytą stilių bei išskirs klasikos mėgėją iš minios. Jos moterų stilių pagyviną, o vyrų - sustiprina. Juk sidabras - tikros stiprybės simbolis. Sidabrinę apyrankę galima priderinti tiek prie džinsų ir kasdienio stiliaus, tiek vakarinės suknelės. Toks papuošalas - idealus toms, kurios dieną dirba biure, o vakare skuba į vakarėlį - papuošalai galės likti tokie patys, o jūs spindėsite abejomis progomis!

Apyrankes reikėtų rinktis atsakingai - ne paslaptis, jog jos gali pakeisti nuomonę apie žmogų. Tai - pirmasis papuošalas, pamatomas dar besisveikinant. Todėl apyrankės gali tapti jūsų firminio stiliaus ženklu, tačiau taip pat ir atstumti jums svarbius žmones. Būtent todėl nedera rinktis pirmos pasitaikiusios. Sidabrinė apyrankė ant pašnekovo rankos simbolizuoja eleganciją, stiliaus nuovoką, tvirtas vertybes. Nors anksčiau buvo manoma, jog sidabras - tai konservatyvumo ženklas, vis dažniau pasigirsta nuomonių, jog tai - veikiau nepalenkiamumo, aiškios nuomonės bei rimtumo simbolis.

Sidabrinės apyrankės moterims

Kiekviena savo išvaizdą puoselėjanti moteris daug dėmesio skiria ir rankų priežiūrai, tad itin norisi, jog į jas būtų atkreiptas dėmesys. Tokiais atvejais nuostabiai tiks sidabrinės moteriškos apyrankės, kurios papuošia ranką ir tuo pačiu taps vienu pagrindinių stiliaus detalių. Apyrankes noriai nešioja įvairaus amžiaus moterys, todėl ieškant tinkamiausios dovanos mamai ar išrinktajai, vertėtų pasidairyti po apyrankių asortimentą.

Sidabrinių apyrankių savybės

Lankstumas ir plastiškumas yra vienos pagrindinių sidabro savybių – tai suteikia galimybę pasiūlyti įvairių formų ir stilių sidabrines apyrankes. Ieškantiems originalių, netradicinių sprendimų, patiks sidabro apyrankės su inkrustuotais akmenimis, kurie gali būti naudojami ir kaip talismanai, ir karoliukų apyrankės. Onikso akmuo padeda išlaikyti harmoniją ir atsikratyti blogų įpročių, tuo tarpu sidabrinė apyrankė su hematito akmeniu  stiprina imuninę sistemą ir iš kūno padeda ištraukti bet kokią ligą. Be jau išvardintų, asortimente rasite katės akį, koralą, cirkonį ir kitus populiariausius papuošalų inkrustacijai naudojamus akmenis.

Apyrankės internetu

Sidabrinės grandinėlės ant rankos stebina patrauklia kaina ir yra pasiekiamos internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje, todėl net ir gyvenant Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, galite įsigyti patikusį gaminį. Visi mūsų sidabro papuošalai prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir yra paženklinti įmonės atsakomybės ženklu LB.