0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabrinės apyrankės

Kiekviena savo išvaizdą puoselėjanti moteris daug dėmesio skiria ir rankų priežiūrai. Kai norisi, jog į jas būtų atkreiptas dėmesys, tiks sidabrinės apyrankės, kurios papuošia ranką ir tuo pačiu gali būti naudojamos kaip vienos pagrindinių stiliaus detalių. Jas noriai nešioja įvairaus amžiaus moterys, todėl ieškant tinkamiausios dovanos mamai ar išrinktajai, vertėtų pasidairyti po apyrankių asortimentą.
Lankstumas ir plastiškumas yra vienos pagrindinių sidabro savybių – tai suteikia galimybę pasiūlyti įvairių formų ir stilių sidabrines apyrankes. Ieškantiems originalių, netradicinių sprendimų, patiks sidabro apyrankės su inkrustuotais akmenimis, kurie gali būti naudojami ir kaip talismanai. Onikso akmuo padeda išlaikyti harmoniją ir atsikratyti blogų įpročių, tuo tarpu sidabrinė apyrankė su hematito akmeniu  stiprina imuninę sistemą ir iš kūno padeda ištraukti bet kokią ligą. Be jau išvardintų, asortimente rasite katės akį, koralą, cirkonį ir kitus populiariausius papuošalų inkrustacijai naudojamus akmenis.
Sidabrinės grandinėlės ant rankos stebina patrauklia kaina ir yra pasiekiamos internetu, mūsų elektroninėje parduotuvėje, todėl net ir gyvenant Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste, galite įsigyti patikusį gaminį. Susipažinti su juvelyrinių gaminių produkcija galima ir Panevėžyje – čia turime  parduotuvę, esančią Klaipėdos g.92. Visi mūsų sidabro papuošalai prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir yra paženklinti įmonės atsakomybės ženklu LB.


Rodoma 1 - 18 iš 227

Rodoma 1 - 18 iš 227