0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 121 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su Malachitu

Sidabras yra vienas mėgstamiausių lietuvių pasirinkimų, kadangi jis lankstus, tad galima džiaugtis labai plačia papuošalų pasiūla.  Jis tarnauja ilgai ir metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos, džiaugiamasi, kad sidabriniai auskarai puikiai atrodo, tinka prie bet kokio stiliaus, taip pat – labai skirtingo amžiaus moterims, kurios yra unikalios.

Mūsų siūlomi sidabriniai auskarai su malachitu moterims yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad kiekviena moteris ras tai, kas labiausiai dera ne tik prie jos išvaizdos, stiliaus, tačiau ir sielos.


Rodoma 1 - 15 iš 15

Rodoma 1 - 15 iš 15

Malachito akmens santykis su gamta

Malachito akmuo vertinamas dėl savo žemiškųjų savybių, jis puikiai tinka toms moterims, kurios renkasi natūralistinius papuošalus. Sidabriniai auskarai su akmenimis gali būti nuo šviežiai žalios iki tamsiai žalios spalvos, kuri „eina“ link juodumo. Būtent dėl nuostabių atspalvių malachitas vadinamas natūralistiniu, gamtai artimu aksesuaru.

Ieškančioms sidabrinių auskarų su malachitu  reikia nepamiršti, kad šis akmuo padeda rasti meilę, santarvę bei ramybę, tad tai puiki dovana ne tik sau, tačiau ir kitai moteriai, kuriai linkite visko ko geriausio. Malachitas taip pat padeda sumažinti moteriškus skausmus, tad dirgliomis dienomis tokie sidabriniai auskarai turėtų būti nešiojami visą laiką.

Sidabrita auskarai su malachitu

Mūsų siūlomi sidabriniai auskarai yra pačios geriausios kokybės, tad juos įsigijus galite būti rami, kad ilgus metus galėsite puoštis ne tik skoningai atrodančiais, tačiau ir savo išvaizdos nekeičiančiais auskarais. Užsisakius internetu malachito auskarai bus pristatomi iki Jums labiausiai tinkamos vietos kurjeriu, paštomatu arba paštu, tad peržiūrėkite mūsų katalogą ir raskite tokius auskarus, kurie labiausiai atitinka poreikius. Taip pat pasinaudokite akcijomis, kurios moterims siūlomos reguliariai. Tai puiki galimybė sumokėti mažiau, tačiau gauti ypač geros kokybės ausų bei viso kūno papuošalus.

Sidabrinių auskarų pristatymas – visoje Lietuvoje

Malachitas yra akmuo, kuris džiugina patrauklia kaina bei įvairumu. Užsakyti auskarai pristatomi į bet kuriuos Lietuvos miestus: Kauną, Vilnių, Kaišiadoris bei kitus, kuriuose gyvena stilingos ir save mylinčios moterys.