0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 51 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

19 – 19,5 dydžio sidabriniai žiedai

19 – 19,5 dydžio sidabriniai žiedai – tai viena iš pagrindinių stiliaus detalių, kuri papuoš Jūsų dailias rankas ir patrauks aplinkinių žvilgsnius. Sidabras iš kitų tauriųjų metalų išsiskiria tuo, kad jis lengvai pasiduoda kalimui. Be to jis yra ganėtinai plastiškas, todėl 19 – 19,5 dydžio sidabriniai žiedai žavi įvairiomis formomis: nuo standartinių iki nekasdieniškų, išskirtinių. 19 – 19,5 dydžio sidabriniai žiedai gali būti tiek su akmenimis tiek pagaminti be jokių priedų, nenaudojant papildomų medžiagų. Tačiau sidabriniai žiedai atrodo patraukliai tiek papuošti vertingais akmenimis, kurie gali būti inkrustuoti į žiedo sieneles arba panaudoti, kaip žiedo akutė, tiek pagaminti tik iš sidabro.


Rodoma 1 - 18 iš 52

Rodoma 1 - 18 iš 52

Įvairaus stiliaus, formos sidabriniai žiedai populiarūs įvairaus amžiaus moterų tarpe. Renkantis žiedą internetu iškyla tik vienas klausimas – kaip pasirinkti tinkamo dydžio sidabrinį žiedą? Pateikiame būdus, kurie padės išsirinkti tinkamo dydžio sidabrinį žiedą perkant internetu:

1. Apvyniokite siūlą aplink savo pirštą, ant kurio planuojate nešioti įsigytą sidabrinį žiedą. Matavimą reikia atlikti ties ta vieta, ant kurios mūvėsite žiedą (nei per aukštai, nei per žemai). Apvyniojimo stiprumas priklauso nuo Jūsų poreikio: laisvesnio ar labiau įveržto. Dažniausiai pageidaujamas aukso viduriukas – optimalus variantas tarp labai įveržto ir labai laisvo. Taip ir apvyniokite siūlą. Pasiimkite liniuotę ir pamatuokite apvynioto siūlo ilgį milimetrais. 19 dydžio sidabrinį žiedą reikia rinktis tuomet, kai apvynioto siūlo ilgis yra 59,3 mm, o 19,5 dydžio sidabrinį žiedą atitiks 61,0 mm.

2. Paprasčiausias būdas sužinoti, kokio dydžio žiedą pirkti – išmatuoti turimo žiedo skersmenį milimetrais (tikime, kad savo papuošalų dėžutėje turite bent vieną žiedą, kurį galėtumėte išmatuoti). Tai ir bus Jūsų žiedo dydis. T.y. 19 dydžio sidabrinio žiedo skersmuo bus 19 mm, o 19,5 – 19,5 mm.

Sidabrita.lt prekiauja 19 – 19,5 dydžio sidabriniais žiedais (bei kitų, tiek mažesnių, tiek didesnių dydžių) su įvairiais akmenimis, kurie gali būti inkrustuoti į žiedo sieneles arba panaudoti kaip žiedo akutė, arba be jų. Platus sidabrinių žiedų asortimentas, kurių dydis 19 – 19,5, leis rasti tinkamiausią variantą net ir išrankiausiems pirkėjams. Sidabrinius žiedus galite įsigyti neišėję iš namų internetu. Jei domina 19 – 19,5 dydžio sidabriniai žiedai patrauklia kaina bei išvaizda, siūlome apsilankyti Sidabrita parduotuvėje. Esant bet kuriame Lietuvos kampelyje galite užsisakyti bet kokio dydžio sidabrinius žiedus internetu. Produktus siunčiame į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir kitus Lietuvos miestus. Įsigyti 19 – 19,5 dydžio sidabriniai žiedai leis pakelti nuotaiką sau ar brangiam žmogui.