0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 39 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai žiedai

Sidabriniai žiedai gali tapti viena pagrindinių stiliaus detalių, dailiai papuošiančių rankas. Šis taurusis metalas lengvai pasiduoda kalimui ir yra ganėtinai plastiškas, todėl sidabro žiedai žavi įvairiomis formomis ir atrodo išties ypatingai tiek nešiojant juos kasdien, tiek norint pasipuošti ypatingos šventės metu. Žiedai yra vienas iš populiariausių papuošalų, kurį mielai renkasi įvairaus amžiaus moterys.


Rodoma 1 - 18 iš 376

Sidabrinis žiedas Lašas 18,5
Naujas
Sidabrinis žiedas Lašas 18
Naujas
Sidabrinis žiedas Lašas 17
Naujas

Rodoma 1 - 18 iš 376


Trumpai apie sidabrą...

Sidabras – vienas iš populiariausių metalų juvelyrikoje. Prie to prisideda labai daili ir estetika alsuojanti šio tauriojo metalo išvaizda, taip pat nesudėtinga priežiūra namų sąlygomis ir, žinoma, gana patraukli kaina. Negana to, sidabrui priskiriama nemažai gydomųjų, ezoterinių savybių. Tikima, jog sidabras gali teigiamai veikti regėjimą, raminti. Gali būti naudojamas nudegimams gydyti. Taip pat sidabras išsiskiria ryškiomis antibakterinėmis savybėmis.


Sidabriniai žiedai mūsų asortimente

Pasižvalgę po didelę mūsų sidabrinių žiedų įvairovę netruksite pastebėti, kad rinktis čia galite iš itin didelės gausos. Visi sidabriniai žiedai moterims sugrupuoti pagal dydžius, kas bus labai patogu, nes padės taupyti jūsų laiką.

Itin platus žiedų dizaino ypatumų spektras suteiks progą išsirinkti gražiausią žiedelį ir turintiems kuklų poreikių sąrašą, ir norintiems kažko ypatingo, prabangaus ir išskirtinio.

Sidabriniai žiedai su akute – puikus pasirinkimas norintiems išskirtinio žiedo, turinčio savitą simboliką.

Sidabriniai žiedai su akmenis gali būti ne tik gražus aksesuaras, bet ir turėti tam tikrą prasmę, kadangi daugelis akmenų pasižymi skirtingomis savybėmis ir vienaip ar kitaip turi įtakos mūsų savijautai ir gyvenimo kokybei. Vienas iš variantų gali būti sidabrinis žiedas su cirkoniu – manoma, jog šis akmuo padeda surasti vidinę ramybę, gerina miegą ir suteikia įvairiapusišką apsaugą. Oniksas, jaspis ir kiti akmenys taip pat yra mūsų asortimente. Spalvoti akmenukai žiedui suteikia dar daugiau gyvybės, o jums leidžia išsirinkti žiedelį, pagal spalvą derėsiantį prie konkretaus drabužių stiliaus. Beje, pats sidabras taip pat pasižymi gydomosiomis savybėmis, todėl tuo tikintiems toks sidabrinis žiedas gali tapti ir sėkmę nešančiu talismanu.

Įstabiai atrodo sidabriniai žiedai su cirkonio juostele – elegancija, grakštumas. Tai labai dailus sprendimas, kuris tiks ir prie laisvalaikio stiliaus, ir prie oficialaus, o taip pat šauniai papildys puošnų įvaizdį. Tokie sidabriniai žiedai moterims ir merginoms bus puikus pasirinkimas dovanai: gimtadienio, mokyklos baigimo, Kalėdų ar kita.

Mūsų asortimente rasite ir klasika alsuojančių žiedų, ir išsiskiriančių įmantriomis formomis, pavyzdžiui, primenančių spiralę, gyvatę ar kt.

Jei nežinote, ką dovanoti iškilios šventės proga, pavyzdžiui, garbaus jubiliejaus ar perlinių vestuvių metinių, įteikite sidabrinį žiedą su perlu. Pastarasis brangakmenis traktuojamas kaip prabangos, grožio ir tobulumo simbolis.


Sidabriniai žiedai poroms

Sidabriniai žiedai poroms – sprendimas norintiems įprasminti savo draugystę. Žiedas – tarytum du žmones jungiantis ryšys. Tiek vyrams, tiek moterims siūlomas platus žiedų dydžių, pločių, dizaino pasirinkimas, todėl nesunkiai suderinsite abiejų partnerių poreikius ir rasite labiausiai patinkančius žiedus.

Ar žinote, kad vestuviniai žiedai nebūtinai turi būti iš aukso ar platinos? Sidabriniai vestuviniai žiedai gana populiarus sprendimas, jei vertinate puikų kainos ir kokybės santykį, originalų dizainą, lengvą žiedų priežiūrą.


Kaip prižiūrėti sidabrinius žiedus?

Sidabrui būdingi pokyčiai reaguojant su kai kuriomis medžiagomis, pavyzdžiui, su chloru, prakaitu, nepatinka šiam metalui ir drėgmė – dėl jos sidabras juoduoja, gali pagelsti ir prarasti savo pirminę išvaizdą. Tačiau nereikia nusiminti, nes šis metalas labai lengvai prižiūrimas, o geriausia, kad tam nereikės jokių specifinių priemonių. Beje, verta paminėti, kad vienas iš didžiausių sidabro priešų – guma, tad venkite savo sidabrinių žiedų kontakto su guminiai paviršiais, daiktais.

Kadangi nešiojami ant rankų pirštų, tai būtent žiedai turi didžiausią riziką sąlyčiui su įvairiomis medžiagomis, tad štai ką verta žinoti, jei norite, kad jūsų sidabriniai žiedai kuo ilgiau išliktų reprezentatyvūs:

· Žiedą maukite ant piršto tik tada, kai jau atlikote makiažą, pasitepėte rankas kremu.

· Kai atliekate buities darbus, gaminate maistą, sidabrinius žiedus visada nusiimkite, kad jie neturėtų sąlyčio su buitine chemija ir kitomis medžiagomis, skysčiais, maistu.

· Puiku, jei žiedus nusiimsite ir eidami maudytis į dušą, baseiną ar bet kurį vandens telkinį, į pirtį, sportuodami.


Sidabrinių žiedų valymas

Kad sidabriniams žiedams sugrąžintumėte pradinę jų išvaizdą, reikės vos kelių priemonių, kurias tikrai rasite savo namuose. Lengvai sidabrą nuvalysite su ūkinio muilo tirpalu – litre vandens ištirpinkite apie 50 gramų ūkinio muilo ir švelniai šveiskite žiedus. Sidabrui valyti puikiai tiks ir paprasta, šveičiamųjų dalelių neturinti dantų pasta. Dar vienas variantas – valgomosios sodos ir vandens tirpalas, tiksliau – košės konsistencija, kuria švelniai šveiskite papuošalus.


Bendri patarimai, kaip laikyti sidabrinius žiedus

Jei norite maksimaliai apsaugoti savo sidabrinius žiedelius nuo išorės poveikio ir išvaizdos pokyčių, turite žinote bendras jų laikymo rekomendacijas. Geriausiai tam tinka medinės dėžutės. Dar geriau, jei kiekvieną žiedą atskirai suvyniosite į minkštą audinį, kad jie nesiliestų tarpusavyje. Įsitikinkite, kad į vietą dedamas žiedas yra visiškai sausas, nes drėgmė kenkia sidabrui.


Sidabriniai žiedai internetu

Mes prekiaujame sidabriniais žiedais su įvairiais inkrustuotais akmenimis arba be jų, todėl lengvai surasite labiausiai tinkantį variantą. Turime įvairių dydžių sidabrinių žiedų – mūsų asortimente Jūsų dėmesiui ir maži, ir net labai dideli sidabriniai žiedai. Patrauklia kaina žavintys žiedai sidabriniai parduodami ir internetu, todėl net ir gyvendami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste juos galite įsigyti greitai ir patogiai. Sidabriniai žiedai internetu – paprasčiausias būdas papildyti papuošalų dėžutę, atnaujinti stilių ar nustebinti sau brangų žmogų. Pirkdami internetu esate visiškai nepriklausomi, nes rinktis norimą papuošalą galite bet kuriuo metu ir nepriklausomai nuo to, kur esate. Pildykite savo norus bet kada, greitai ir labai patogiai.