0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 62 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai žiedai

Sidabriniai žiedai gali tapti viena pagrindinių stiliaus detalių, dailiai papuošiančių rankas. Šis taurusis metalas lengvai pasiduoda kalimui ir yra ganėtinai plastiškas, todėl sidabro žiedai žavi įvairiomis formomis ir atrodo išties ypatingai tiek nešiojant juos kasdien, tiek norint pasipuošti ypatingos šventės metu. Žiedai yra vienas iš populiariausių papuošalų, kurį mielai renkasi įvairaus amžiaus moterys.
Sidabriniai žiedai su akmenis gali būti ne tik gražus aksesuaras, bet ir turėti tam tikrą prasmę, kadangi daugelis akmenų pasižymi skirtingomis savybėmis ir vienaip ar kitaip turi įtakos mūsų savijautai ir gyvenimo kokybei. Vienas iš variantų gali būti sidabrinis žiedas su cirkoniu – manoma, jog šis akmuo padeda surasti vidinę ramybę, gerina miegą ir suteikią įvairiapusišką apsaugą. Oniksas, jaspis ir kiti akmenys taip pat yra mūsų asortimente. Pats sidabras taipogi pasižymi gydomosiomis savybėmis, todėl tuo tikintiems, toks sidabrinis žiedas gali tapti ir sėkmę nešančiu talismanu.
Mes prekiaujame sidabriniais žiedais su įvairiais inkrustuotais akmenimis arba be jų, todėl lengvai surasite labiausiai tinkantį variantą. Juvelyrinius gaminius galite įsigyti Panevėžyje, mūsų parduotuvėje Klaipėdos g. 92. Patrauklia kaina žavintys žiedai sidabriniai parduodami ir internetu, todėl net ir gyvenant Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste, juos galite įsigyti greitai ir patogiai. Sidabriniai žiedai internetu – paprasčiausias būdas papildyti papuošalų dėžutę, atnaujinti stilių ar nustebinti sau brangų žmogų.


Rodoma 1 - 18 iš 719

Rodoma 1 - 18 iš 719