0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 25 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai vaikamsRodoma 1 - 18 iš 32

Rodoma 1 - 18 iš 32

Koks požiūris į auskarus vaikams vyrauja Lietuvoje?

Apie auskarų vėrimą vaikams tėvai vis dar diskutuoja. Nors kitose Europos šalyse jau tampa mada auskarais papuošti savo atžalas jau nuo pat gimimo, pas mus manoma, jog apsispręsti dėl auskarų nešiojimo turi patys vaikai. Kai kurios mergaitės apie auskarus ima svajoti sulaukusios ikimokyklinio amžiaus, kitos – pradinėse klasėse. Vaikų gydytojai mano, jog geriausia būtų, kad auskarai vaikams būtų įveriami ne anksčiau, kaip jiems sulaukus trejų metų amžiaus.

Kokie auskarai vaikams gali būti saugesni?

Jei vaikas bijo ausų pradūrimo procedūros, tačiau nori nešioti auskarus, tokiu atveju labiausiai tiks prisegami auskarėliai. Jie būna žaismingos išvaizdos, patraukliai atrodo. Kita vertus, tokius papuošalus vaikams dūkstant yra labai lengva pamesti. Todėl durti ausų nereikėtų bijoti, nes šiuolaikinės technologijos garantuoja, jog ši procedūra trunka trumpai ir nėra itin skausminga. Tiesa, mažiesiems siūloma dovanoti prigludusius, o ne kabančius auskarus, nes pastarieji žaidžiant gali už ko nors užkliūti ir taip sužeisti ausį. Renkantis auskarus reikia nepamiršti, jog patys praktiškiausi yra sidabriniai auskarai vaikams, todėl jie tikrai bus puiki dovana gimtadienio ar Kalėdų proga.

Koks geriausias auskarų vaikams pirkimo būdas?

Sidabrinius auskarus vaikams geriausia pirkti internetu. Mūsų internetinėje parduotuvėje vaikiškų sidabrinių auskarų kaina tikrai yra palanki pirkėjams. Be to, labai patogu ir tai, kad auskarai vaikams, kurie buvo pirkti internetu,  atkeliauja tiesiai į jų namus, tėvelių nurodytu adresu ne tik Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, bet ir visuose kituose šalies kampeliuose. Beje, visi šioje parduotuvėje parduodami sidabro gaminiai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir turi įmonės atsakomybės ženklą LB Pačių gaminių kaina tiesiogiai priklauso nuo prabos lygio ir gaminio dydžio. Pirkėjų atsiliepimai apie mūsų sidabro papuošalus būna tik geri.