0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 46 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Auskarai ausyse

Įvairiose kūno vietose tapo madinga verti auskarus. Vieni juos veria į bambą, kiti į nosį, treti į liežuvį, o ketvirti – į kitas vietas. Tai daro arba norėdami išreikšti protestą, arba išsiskirti iš minios. Tačiau vis dėlto populiariausia vieta vertis auskarus išliko ausyse.


Rodoma 1 - 18 iš 31

Rodoma 1 - 18 iš 31

Auskarai ausyse

Ką anksčiau simbolizuodavo auskarai ausyse?

Kai kuriose šalyse auskarai ausyse netgi informuodavo apie buvimą santuokoje. O šiaip daugumoje pasaulio kultūrų auskarai būdavo naudojami kaip estetinė, socialinė ir ekonominė saviraiškos priemonė. Auskarai senovėje galėjo simbolizuoti ne tik turtus, sėkmingą karjerą, aukštą vietą visuomenės hierarchijoje, bet ir priklausomybę vergų sluoksniui.

Kuriais tikslais auskarai ausyse yra naudojami mūsų dienomis?

Dabartiniais laikais auskarai ausyse dažniausiai yra nešiojami vien dėl grožio. Nors būna žmonių, kuriems auskarai dėl anatominių ausies savybių, netinka, vis dėlto jų yra mažuma. Ypač jie paryškina moterų grožį. Pavyzdžiui, jeigu moters ar merginos šukuosena pasižymi tuo, kad plaukai yra sukelti į viršų, tada jai yra būtini auskarai, kurie išryškins kaklo grakštumą, skruostų dailumą. Auskarai kuo puikiausiai tinka ir tada, kai plaukai dengia ausis. Jei jų nešiotoja nori atrodyti bohemiškai, jai tiks ilgesni auskarai. O jei siekiama kuklesnio įspūdžio, tada tinka ir mažesni, smulkesni auskarai. Ypač gražiai atrodo sidabriniai auskarai su cirkoniu, jie tinka elegantiškoms moterims, kurios renkasi, kad ir pigesnius, tačiau prabangiai atrodančius auskarus.

Kaip geriausia pirkti sidabrinius auskarus ausims?

Sidabrinius auskarus ausims, nesvarbu, kokios formos ir dydžio jie būtų, geriausia pirkti internetu. Internetinėje mūsų parduotuvėje tiek sidabrinių auskarų, tiek kitų to paties metalo papuošalų kaina yra priimtina pirkėjams. Be to, visos prekės, esančios elektroninės parduotuvės asortimente, pirkėjus po pirkimo internetu, jų nurodytu adresu juos pasiekia ne tik Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, bet ir visuose kituose šalies miestuose bei miesteliuose ar kaimuose. Visi šioje parduotuvėje parduodami sidabro gaminiai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir turi įmonės atsakomybės ženklą LB, tad jų kaina tiesiogiai priklauso nuo prabos lygio. O atsiliepimai apie mūsų prekes būna tik geri.