0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 23 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

18 – 18,5 dydžio sidabriniai žiedai

18 – 18,5 dydžio sidabriniai žiedai gali tapti viena pagrindinių stiliaus detalių, kuri papuoš Jūsų dailias rankas. Sidabras – tai taurusis metalas, kuris lengvai pasiduoda kalimui. Be to jis yra ganėtinai plastiškas, todėl 18 – 18,5 dydžio sidabriniai žiedai žavi savo formomis: nuo standartinių iki nekasdieniškų, išskirtinių. 18 – 18,5 dydžio sidabriniai žiedai gali būti tiek su inkrustuotais akmenimis tiek pagaminti be jokių priedų, nenaudojant papildomų medžiagų. Sidabriniai žiedai atrodo patraukliai tiek papuošti vertingu akmeniu, tiek pagaminti tik iš sidabro.


Rodoma 1 - 18 iš 110

Rodoma 1 - 18 iš 110

Įvairaus stiliaus, formos sidabriniai žiedai itin mėgstami įvairaus amžiaus moterų tarpe. Renkantis žiedą internetu iškyla tik vienas klausimas – kaip pasirinkti tinkamo dydžio sidabrinį žiedą? Pateikiame keletą būdų, kurie padės išsirinkti tinkamo dydžio sidabrinį žiedą perkant internetu:

1. Paprastu siūlu apvyniokite aplink savo pirštą, ant kurio planuojate nešioti įsigytą sidabrinį žiedą. Pasistenkite matavimą atlikti ties ta vieta, ant kurios mūvėsite žiedą (nei per aukštai, nei per žemai). Apvyniojimo stiprumas priklauso nuo Jūsų poreikio: ar norite labiau įsiveržusio žiedo, ar laisvesnio. O galbūt aukso viduriuko – optimalaus varianto tarp labai įveržto ir labai laisvo. Taip ir apvyniokite siūlą. Pasiimkite liniuotę ir pamatuokite apvynioto siūlo ilgį milimetrais. 18 dydžio sidabrinį žiedą reikia rinktis tuomet, kai apvynioto siūlo ilgis yra 57,1 mm, o 18,5 dydžio sidabrinį žiedą atitiks 58,2 mm.

2. Paprasčiausias būdas sužinoti, kokio dydžio žiedą pirkti – išmatuoti turimo žiedo skersmenį milimetrais (tikime, kad savo papuošalų dėžutėje turite bent vieną žiedą, kurį galėtumėte išmatuoti). Tai ir bus Jūsų žiedo dydis. T.y. 18 dydžio sidabrinio žiedo skersmuo bus 18 mm, o 18,5 – 18,5 mm.

Sidabrita.lt prekiauja 18 – 18,5 dydžio sidabriniais žiedais (bei kitų, tiek mažesnių, tiek didesnių dydžių) su įvairiais akmenimis arba be jų. Platus sidabrinių žiedų asortimentas, kurių dydis 18 – 18,5, leis rasti tinkamiausią variantą net ir išrankiausiems. Jei domina 18 – 18,5 dydžio sidabriniai žiedai patrauklia kaina bei išvaizda, siūlome apsilankyti Sidabrita parduotuvėje. Nesvarbu, kuriame Lietuvos kampelyje esate, bet kokio dydžio sidabrinius žiedus galite užsisakyti internetu. Produktai Jus pasieks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. 18 – 18,5 dydžio sidabriniai žiedai internetu – dar niekada nebuvo taip paprasta praskaidrinti nuotaiką sau ar brangiam žmogui.