0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 50 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kabantys auskarai

Auskarai dažniausiai nešiojami todėl, kad pakoreguotų esamą išvaizdą. Jie puikiai paryškina geriausias veido savybes, todėl iki šių laikų išlieka populiarūs ir plačiai naudojami visais gyvenimo atvejais. Kadangi auskarai būna visokiausių formų, juos reikia tinkamai pasirinkti.


Rodoma 1 - 10 iš 10

Rodoma 1 - 10 iš 10

Kokiomis progomis kokie auskarai labiausiai tinka?

Kaip žmonių drabužiai, taip ir papuošalai įprastai parenkami pagal tam tikrą progą. Ši taisyklė galioja ir auskarams. Jie būtinai turi derintis su jūsų vilkimų drabužių stiliumi. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia eiti į iškilmingą šventinį vakarą, metinį giminių susitikimą ar darbinį pobūvį, tada priklauso būti apsirengus kuo oficialiau, o tada tiks puošnūs ir išvaizdūs kabantys auskarai.

Kada geriausiai atrodo sidabriniai kabantys auskarai?

Labai gražiai atrodo kabantys sidabriniai auskarai, kai jų nešiotoja yra juodaplaukė. Sidabro švelni neutrali spalva akimirksniu pagyvina ir dar labiau paryškina damos žavesį. Tokius auskarus nešiodama moteris atrodo pritrenkiančiai, nes kabantys auskarai nuo senų laikų yra pripažįstami kaip tikros elegancijos požymis. Šio tipo auskarai ypač tinka tada, jei moters plaukai yra trumpai kirpti, arba jei ilgi jos plaukai ant viršugalvio būna susukti į kuodą. O jeigu atsižvelgsime į veido formą, tai kabantys ovalo formos auskarai labiausiai tiks tokios pat formos veidui. Kabantys auskarai taip pat tinka ir kvadratinės bei širdelės formos  ar pailgiems veidams.

Kaip patogiausia yra pirkti kabančius sidabrinius auskarus?

Kabančius sidabrinius auskarus patogiausia yra pirkti internetu. Internetinėje mūsų parduotuvėje tiek sidabrinių auskarų, tiek kitų iš to paties metalo pagamintų papuošalų kaina yra įperkama. Verta dėmesio ir tai, kad visos prekės, kurios buvo pirktos internetu,  pirkėjus pasiekia, atkeliaudamos į jų namus, nurodytu adresu juos pasiekia ne tik Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, bet ir visuose kituose šalies vietovėse. Be to, visi šioje parduotuvėje parduodami sidabro gaminiai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir turi įmonės atsakomybės ženklą LB Pačių gaminių kaina tiesiogiai priklauso nuo prabos lygio ir gaminio dydžio. Visi atsiliepimai apie mūsų sidabro papuošalus tikrai būna geri.