0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Auskarai

Sidabriniai auskarai – galimybė stilingai atrodyti bet kokia proga. Juos galima derinti ir prie kasdienio, ir prie šventinio stiliaus, todėl tokio tipo auskarai yra itin paklausūs ir gerai vertinami. Iš sidabro pagaminti papuošalai žinomi ir nešiojami jau daugybę metų, tačiau vis dar nepraranda savo žavesio. Tai gali būti puiki dovana kiekvienai merginai ar moteriai, kuri rūpinasi savo išvaizda – šį papuošalą mielai segi visų kartų moterys.


Rodoma 1 - 18 iš 504

Sidabriniai auskarai Malachito akutės
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Katės akies akmenukai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Saulės smėlio akutės
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai GRI Sparnai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Oksana AN
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai BIG Opalas N
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Oksana S Blue
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai VR Takelis
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai AN Cirkonis
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai AIRA ANA VN
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Oksana RBK
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Fantazija JAR27
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Fantazija GAG
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai GR Drambliukai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės su Boružėle
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės SP/35
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 504

Sidabro auskarai apsaugo nuo bakterijų, ilgą laiką nepraranda savo blizgesio ir yra patogūs nešioti. Manoma, jog šis metalas turi teigiamos įtakos mūsų sveikatai – mažina negatyvią energiją, palaiko bendrą kūno balansą ir netgi gerina medžiagų apykaitą.

Auskarai internetu

Ieškote, kur būtų galima įsigyti sidabrinius auskarus gera kaina? Mūsų juvelyrinių papuošalų internetinė parduotuvė leidžia visus gaminius patogiai užsisakyti internetu. Auskarai sidabriniai pasiekiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir visuose kituose Lietuvos miestuose – įdėkite patikusius auskarus į krepšelį ir pasirinkite patogiausią pristatymo būdą.
Prekiaujame sidabriniais auskarais, kurie atitinka 925 arba 830 prabą. Asortimente galite rasti įvairių dydžių ir formų sidabrinių auskarų, kurie taip pat gali būti ir su akmenimis: agatu, cirkoniu, turkiu ir kitais, todėl lengvai galėsite juos priderinti prie savo aprangos stiliaus. Sidabriniai auskarai internetu – greitas ir patogus būdas nustebinti mylimą moterį ar pradžiuginti save nauju papuošalu.