0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Auskarai

Sidabriniai auskarai – galimybė stilingai atrodyti bet kokia proga. Juos galima derinti ir prie kasdienio, ir prie šventinio stiliaus, todėl tokio tipo auskarai yra itin paklausūs ir gerai vertinami. Iš sidabro pagaminti papuošalai žinomi ir nešiojami jau daugybę metų, tačiau vis dar nepraranda savo žavesio. Tai gali būti puiki dovana kiekvienai merginai ar moteriai, kuri rūpinasi savo išvaizda – šį papuošalą mielai segi visų kartų moterys.

Sidabro auskarai apsaugo nuo bakterijų, ilgą laiką nepraranda savo blizgesio ir yra patogūs nešioti. Manoma, jog šis metalas turi teigiamos įtakos mūsų sveikatai – mažina negatyvią energiją, palaiko bendrą kūno balansą ir netgi gerina medžiagų apykaitą.
Ieškote, kur būtų galima įsigyti sidabrinius auskarus gera kaina? Mūsų juvelyrinių papuošalų internetinė parduotuvė leidžia visus gaminius patogiai užsisakyti internetu. Auskarai sidabriniai pasiekiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir visuose kituose Lietuvos miestuose – įdėkite patikusius auskarus į krepšelį ir pasirinkite patogiausią pristatymo būdą.
Prekiaujame sidabriniais auskarais, kurie atitinka 925 arba 830 prabą. Asortimente galite rasti įvairių dydžių ir formų sidabrinių auskarų, kurie taip pat gali būti ir su akmenimis: agatu, cirkoniu, turkiu ir kitais, todėl lengvai galėsite juos priderinti prie savo aprangos stiliaus. Sidabriniai auskarai internetu – greitas ir patogus būdas nustebinti mylimą moterį ar pradžiuginti save nauju papuošalu.


Rodoma 1 - 18 iš 434

Sidabriniai auskarai RITA DI DI 17
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės 17 KR
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės 10KR
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai GR Ežiukai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai AG Burbuliukai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai GRA Fianitas
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai RITA 6
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Drugeliai P/T
-20%
Sidabriniai auskarai Drugeliai W/T
-20%
Sidabriniai auskarai ALEX RED
-20%
Sidabriniai auskarai Turkis AN
-20%
Sidabriniai auskarai Kairo naktis AN
-20%
Sidabriniai auskarai Migla Opalas
-20%
Sidabriniai auskarai Karina Agatas
-20%
Sidabriniai auskarai Karina Oniksas
-20%
Sidabriniai auskarai NJ/18/10
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės AN/OXC 12
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės SR/OX14
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės KL/P 16
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 434