0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Auskarai į bambą

Jau nuo senų laikų auskarus segi tiek vyrai, tiek moterys ne tik ausyse, tačiau ir įvairiose kūno vietose. Auskarai įvairiose kūno vietose dažniau vadinami pirsingu. Pirsingas jau senokai laikomas išskirtinumo simboliu, o sidabriniai pirsingo auskarai – puikus pasirinkimas norint saugiai pasirūpinti savo išskirtiniu grožiu. Sidabrita siūlo pasirinkti iš plačios sidabrinių pirsingo auskarų internetu gamos: auskarus į bambą, auskarus į nosį, auskarus į lūpą ir auskarus į antakį.

Auskarai į bambą itin populiarus pirsingas moterų tarpe, ypač vasaros sezonu. Tai ne tik gražus, bet ir drąsus aksesuaras. O tiems, kurie rūpinasi tiek grožiu, tiek sveikata sidabriniai papuošalai yra geriausias sprendimas. Kodėl? Sidabriniai auskarai į bambą ne tik gražus, bet ir ilgaamžis bei nuo bakterijų apsaugantis aksesuaras. Teigiama, kad sidabras yra natūralus antibiotikas ir yra didelis infekcijų priešas. Be to, Sidabritos įvairių formų ir dydžių pirsingo auskarai pagyvinti cirkonio akutėmis, svarovskio kristalais ir kitais, todėl puikiai dera prie kiekvieno aprangos stiliaus.

Auskarai i bambą internetu

Jei nežinai ką dovanoti draugei ar draugui artėjančios šventės proga, sidabriniai kūno auskarai gali būti puiki dovana tiek sau, tiek draugei ar draugui įvairiomis progomis. Pirsingo auskarai internetu pasiekiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose – patikusius auskarus įdėkite į krepšelį ir pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą.


Rodoma 1 - 18 iš 26

Rodoma 1 - 18 iš 26

Jau nuo senų laikų auskarus nešioja tiek vyrai, tiek moterys - senoviški stereotipai, kad papuošalai reikalingi tik damoms, yra vis labiau užgožiami laisvės ir savęs išreiškimo poreikiu. Bendrai, metams bėgant, atsirado daugybė naujų idėjų ir užgaidų ne tik auskarų dizainams, bet ir jų vėrimo vietoms. Tarkim, auskarai į bambą veriami norint pabrėžti dailias kūno linijas, pakelti pasitikėjimą savimi turint auskarą unikalioje ir sau mieloje vietoje. Bendrai, tokie išskirtine simboliką turintys auskarai, kurie yra veriami neįprastose vietose, dažnai vadinami pirsingais.

Kada vertis auskarą į bambą?

Auskarai į bambą yra itin populiarus ir mėgstamas pirsingas moterų tarpe. Ypač merginos tokio auskaro įsinori ir jo vėrimui staiga ryžtasi vasaros sezono metu. Tai viena didžiausių klaidų, kokias galima padaryti apsisprendus apsilankyti auskarų vėrimo salone. Auskaras į bambą - Jūsų svajonė? Geriau pasiplanuokite jo vėrimą daug anksčiau, maždaug rugsėjo-lapkričio mėnesiais. Svarbu, kad kūnas spėtų priprasti prie auskaro ir vieta tinkamai be trukdžių sugytų (tam reikia maždaug aštuonių mėnesių). Neretai pamirštame, kad vasaros karščiai, dažnos maudynės vandens telkiniuose, auskaro judinimas gali kritiškai sulėtinti gijimo procesą. Tada yra didelė tikimybė, kad auskaras į bambą neatneš to tiek ilgai laukto džiugesio - galima tikėtis net šalinimo procedūros. Visgi, visada svarbu atkreipti dėmesį į auskaro situaciją - ar skauda, ar nesusidarė pūliniai ir gerai pažinoti savo kūną. Gali būti, kad net didžiausi trikdžiai Jūsų kūnui yra neaktualūs - kiekvienas į pokyčius reaguoja visiškai skirtingai.

Pirsingo auskarai - kokius rinktis į bambą?

Tai ne tik gražus, bet ir labai ekspresyvus žingsnis. Tam, kad žaizda sugytų ir kūnas prisitaikytų, tiems, kurie rūpinasi tiek grožiu, tiek sveikata būtent sidabriniai papuošalai yra geriausias pirmojo bambos auskaro pakeitimo sprendimas. Kodėl? Nesvarbu, kokį metalą pirma renkatės: ar tai titanas, ar auksas, ar sidabras - sidabriniai auskarai į bambą turėtų būti prioritetas. Jie yra ne tik dailūs, bet ir ilgaamžiai bei nuo įvairiausių bakterijų apsaugantys aksesuarai. Sidabrinius auskarus rinktis verta vien tam, kad neatsirastų jokių uždegimų bei problemų (juk teigiama, kad sidabras yra natūralus antibiotikas ir yra didelis infekcijų priešas). Bendrai, tai yra pats praktiškiausias ir tikrai daugumai priimtiniausias finansiškai variantas.

Kitas privalumas - sidabriniai auskarai bamboje atrodo labai dailiai ir gražiai. Dauguma moterų turi galybę sidabrinių auskarų, apyrankių, vėrinių, todėl priderinti tokį neįprastą aksesuarą lengva prie jau turimo turinio. Nepamirškite, kad pats papuošalas dėl metalo kokybės tarnaus tikrai ilgai ir nereiks ilgai vargti vis ieškant kažko naujo ir unikalaus. Be to, “Sidabritos” asortimente gausu įvairių formų ir dydžių pirsingo auskarų, kurie pagyvinti cirkonio akutėmis, svarovskio kristalais ir kitais, todėl puikiai dera prie kiekvieno aprangos stiliaus ir esamos nuotaikos.

Auskarai į bambą internetu

Jei nežinai, ką dovanoti draugei ar draugui artėjančios šventės proga, sidabriniai kūno auskarai gali būti puiki dovana įvairiomis progomis. Girdėjai, kaip draugė kelis metus iš eilės zyzė, jog be galo norėtų unikalaus pirsingo? Auskaras į bambą ir jo vėrimas būtų iš kojų verčianti dovana, padrąsinanti ir primenanti artimam, kokie reikalingi yra bet kokie pokyčiai. Pirsingo auskarai internetu pasiekiami Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose – patikusius auskarus įdėkite į krepšelį ir pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą.