0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Dovanų dėžutės ir maišeliai

Išrinkti artimajam dovaną yra viena užduotis, tačiau norint, kad dovana atrodytų nepriekaištingai ir tuo pat metu sužadintų žmogaus smalsumą bei nekantrumą pagaliau ją atidaryti, reikia pasirūpinti ir jos įpakavimu.

Mums įprasta stambesnėms dovanėlėms pirkti spalvingus popierinius dovanų maišelius, kiek rečiau pakuoti jas į dėžutes ir apvynioti dailiu popieriumi. Tačiau visai kas kita – pakuoti smulkutes dovanas, kaip papuošalus. Ar tai būtų vienas žiedelis, ar auskarai – akivaizdu, kad jo paprastai neįmesi į įprastą popierinį dovanų maišelį.

Sidabrita“ prekiauja ne tik įvairiais sidabriniais papuošalais, bet ir specialiomis dovanų dėžutėmis ir dovanų maišeliais, kurie pritaikyti estetiškam ir patraukliai atrodančiam smulkių aksesuarų įpakavimui. Siūlome prabangiau atrodančias raudoną aksomą imituojančias dėžutes vėriniams, sidabriniams auskarams ar jų komplektams, kitas gan populiarus pasirinkimas – kartono dėžutės su kaspinėliu – puikiai tiksiantis įvairiems sidabriniams pakabukams su akmenimis įpakuoti. Paprasčiausias, tačiau ne prasčiausias sprendimas – medžiaginis permatomas ar blizgantis dovanų maišelis, į kurį galima įdėti žiedelį, auskarus ar pakabuką.

Jeigu norite kruopščiai ir dėmesingai supakuoti dovaną brangiam žmogui, siūlome tinkamiausią dovanų maišelį ar specialią dovanų dėžutę patrauklia kaina įsigyti pas mus. Visą jų asortimentą galite matyti internetu - prekių kataloge. Tikslensį adresą rasite apsilankę čia. Užsakytas prekes pristatome Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Pasirūpinkite, kad Jūsų dovana būtų tobula – nuo pačios dovanos iki įpakavimo.


Rodoma 1 - 18 iš 20

Dovanų maišelis
Dovanų maišelis
Dovanų maišelis

Rodoma 1 - 18 iš 20