0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 25 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su Cirkoniu

Nuostabūs auskarai gali būti gražiausias Jūsų stiliaus papuošalas, kuris suteiks dizainui daugiau spalvų ir padės ne tik skoningai atrodyti, tačiau ir gerai jaustis. Sidabriniai auskarai su cirkoniu yra elegantiškas pasirinkimas toms moterims, kuris renkasi pigiau kainuojančius, tačiau prabanga kvepiančius ausų papuošalus.

Siūlome skirtingų dydžių, formų, modelių bei kitų charakteristikų sidabrinius auskarus su cirkoniu, kurie gali būti gražiausias Jūsų stiliaus papuošalas.


Rodoma 1 - 18 iš 324

Rodoma 1 - 18 iš 324

Sidabriniai auskarai su cirkoniu – elegantiškas pasirinkimas

Cirkonis – dirbtinis akmuo, kuris yra skaidrus, pagal poreikius gali būti apdirbamas labai įvairiai, išgaunama labai daug skirtingų spalvų, kurios metų eigoje beveik neblunka. Sakoma, kad cirkonis prilygsta deimantams, kurie yra brangesni, tačiau savo spindesiu dažniausiai vienodi. Tiesa, cirkonio kaina yra kur kas mažesnė, tad tai ir lėmė, kad šis akmuo tapo moterų numylėtiniu.

Įdomu tai, kad šis nuostabus akmuo savo išvaizda mažai kuo skiriasi nuo deimanto, daugelis net nepastebi skirtumų. Juolab, jis ypač tvirtas. Mineralų kietumo skalėje cirkonis užima 8 vietą iš 10-ies.

Sidabrita auskarai su cirkoniu

Mūsų prekybos vietoje rasite labai platų sidabrinių auskarų pasirinkimą. Sau tinkamus ras ir tos moterys, kurios dažniausiai renkasi paprastesnio stiliaus, minimalistinius, ir tos, kurioms labiausiai patinka akis traukiantys auskarai, kurie papuošia visą stilių. Taip pat užtikriname, kad ne tik cirkonis, tačiau ir sidabras bus geros kokybės, tarnaus ilgus metus ir nekeis savo išvaizdos net ir kasdien juos dėvint. Savo sidabrinių auskarų katalogą nuolatos pildome, tad kviečiame draugauti su mumis, reguliariai užsukti, pasigrožėti bei įsigyti auskarus su cirkoniu, kurie gali būti puiki dovana tiek kitai moteriai, tiek sau.

Sidabrinių auskarų pristatymas – visoje Lietuvoje

Internetu užsakytus auskarus greitai išsiunčiame, kadangi mums svarbu, kad klientės galėtų kuo greičiau pasipuošti. Sidabriniai auskarai gali būti pristatomi kurjeriu, paštu arba paštomatu į Vilnių, Kauną, Klaipėdą bei kitus šalies miestus. Sidabriniai auskarai su akmenimis bus išsiunčiami iškart po apmokėjimo, tad paslaugas teikiame operatyviai.

Palepinkite save auskarais, kurie trauks ne tik Jūsų pačios, tačiau ir aplinkinių žvilgsnius...