0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Vyriškos apyrankės

Džiaugiamės, kad mūsų parduotuvėje yra galimybė rinktis ne tik iš moteriškų sidabrinių papuošalų, bet ir įvairių juvelyrinių dirbinių vyrams. Vienos iš populiariausių ir dažniausiai nešiojamų vyriškų papuošalų yra – apyrankės, tačiau jos gali būti kur kas daugiau, nei tiesiog paprasti vyriški papuošalai. Tai gali būti puiki ir kokybiška dovana Jūsų vyrui, broliui, sūnui, tėčiui, draugui ir gali būti skirta bet kokiai progai – Gimtadienio šventei, Šv. Kalėdų proga, Tėvo, Valentino ar Vestuvių dienai paminėti, o galbūt tai gali būti tiesiog puiki dovana prisiminimui, senai matytam artimam draugui. Vyriškos apyrankės, esančios mūsų elektroninėje parduotuvėje - puikus ir amžinas prisiminimas Jūsų brangiems žmonėms.


Rodoma 1 - 18 iš 76

Sidabrinė apyrankė Rombo RD 100, 18/21
-15%
Sidabrinė apyrankė Rombo RD 80, 22 cm
-15%
Sidabrinė apyrankė Rombo RD 80, 19.2
-15%
Sidabrinė apyrankė Rombo RD 70, 21 cm
-15%
Sidabrinė apyrankė Rombo RD 60, 19 cm
-15%
Sidabrinė apyrankė Rombo RD 60, 19,6cm
-15%
Sidabrinė apyrankė Rombo RD 110, 18,5 cm
-15%
Sidabrinė apyrankė Figaro FD/BL/150, 22
-15%
Sidabrinė apyrankė Rombo RD/60, 17/20
-15%
Sidabrinė apyrankė Figaro FD/BL/IT, 21
-15%

Rodoma 1 - 18 iš 76

Vyriškos sidabrinės apyrankės - ką siūlome Jums

Visos mūsų parduotuvėje esančios apyrankės yra sidabrinės, atitinkančios 925 prabą ir yra ženklinamos įmonės atsakomybės ženklu LB, todėl visiems mūsų klientams garantuojame puikią prekių kokybę. Mūsų siūlomame asortimente rasite ne tik paprastų sidabrinių apyrankių, tačiau ir apyrankių dekoruotų tikrais akmenimis, kurie gali tapti puikiais talismanais. Mūsų vyriškoms apyrankėms grožio ir išskirtinumo suteikia hematito, malachito, onikso, cirkonio ir kiti prabangūs juvelyriniai akmenys. Vyriškos sidabrinės apyrankės yra puikiai ant rankos atrodantis aksesuaras ir kartu dailus stiliaus akcentas prie įvairios aprangos. Šios apyrankės yra tinkamos bet kokio amžiaus vyrui, bet kokios apimties rankai, nes dydis dažniausiai yra universalus ir tinkantis visiems.

Vyriškos apyrankės internetu

Dažniausiai nešiojami sidabriniai papuošalai ilgą laiką išlieka blizgūs, tačiau jeigu po kurio laiko atsirastų apnašų, jas lengvai galima nuvalyti su šiltu vandeniu ir paprastu plovikliu arba įsigyti sidabro papuošalų valymo servetėlių, kurias galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Vyriškas apyrankes galite derinti kartu su moteriškomis, taip sudarydami puikų poros rinkinį romantiškai progai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos ne tik vyriškos apyrankės, bet ir įvairaus ir išskirtinio dizaino vyriškas grandinėlės bei auskarus. Elektroninę parduotuvę sukūrėme tam, kad Jūs, taupydami savo brangų laiką galėtumėte išsirinkti ir įsigyti tinkamiausią ir gražiausią papuošalą Jums reikalingai progai, iš bet kurio Lietuvos miesto. Mūsų juvelyrinius dirbinius už patrauklią kainą galite užsisakyti internetu ir gauti Jums patogiu adresu per 1- 3 darbo dienas. Nesvarbu kokiame mieste gyvenate – papuošalus pristatome visoje Lietuvoje.