0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabrinės sagės

Kai norisi nedidelės detalės ant rūbų, vienas geriausių pasirinkimų yra sidabrinė sagė. Šis aksesuaras neįpareigoja, tačiau tuo pačiu atrodo stilingai ir elegantiškai. Jas galima segti į švarką, marškinėlius, ar šventinę suknelę, o kuklesnis, paprastesnis sidabrinės sagės variantas tiks ir tuomet, kai keliausite į verslo susitikimą. Moterys šiuos aksesuarus dažniausiai derina prie kitų papuošalų, tačiau unikali, akį traukianti sagė gali tapti ir pagrindiniu stiliaus akcentu.
Sidabras ypatingas tuo, jog yra lengvai lankstomas ir pjaustomas – dėl šios priežasties jis dažnai naudojamas papuošalų gamyboje. Šio tauriojo metalo plastiškumas leidžia pasiūlyti įvairių formų ir skirtingų dydžių sidabrines sages, kurios taip pat gali turėti inkrustuotus akmenis. Kiekvienas akmuo turi tam tikrą prasmę, todėl tikintiems astrologija ir magiškais dalykais, tokia sagė gali tapti ir talismanu. Cirkonis skleidžia gėrį ir meilę, padeda išlaikyti emocinę pusiausvyrą, tuo tarpu gintaras į gyvenimą įneša laimės ir gydo įvairias ligas. Mūsų asortimente rasite ir akmenimis neinkrustuotų sagių, kurios savo forma primena įvairius personažus ar gyvūnus, todėl atrasti tinkamiausią variantą nebus sudėtinga.
Sidabrinės sagės dėmesį traukia ir savo patrauklia kaina. Pageidaujantiems įsigyti šiuos aksesuarus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose miestuose, siūlome dirbinius užsisakyti internetu – tai greitas ir patogus būdas norinčioms atsinaujinti.


Rodoma 1 - 18 iš 32

Rodoma 1 - 18 iš 32