0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabrinės grandinėlės ant kojos

Šioje Sidabrita.lt prekių kategorijoje pristatome elegantiškiausią ir originaliausią vasaros akcentą moterims – sidabrines grandinėles ant kojos. Grandinėlės ant kojos gali būti įvairių tipų – paprasta plonytė sidabrinės grandinėlė, sidabrinė grandinėlė su pakabukais, storesnė ir masyvesnė kojos grandinėlė ar grandinėlė ant kojos su inkrustuotais akmenukais.

Sidabras  - tai prie bet kokios aprangos ir stiliaus derantis metalas, todėl savo vasarišką stilių galėsite akcentuoti dailia ir elegantiška grandinėle ant čiurnos. Lygiai kaip universaliai visur ir visuomet priderinama sidabro apyrankė, taip ir grandinėlė ant kojos visuomet atrodys išskirtinai ir žavingai. Norėdamos pasipuošti ypatingai progai, sidabrinę apyrankę galite derinti kartu su grandinėle ant kojos – taip dar labiau sužibėsite minioje.

Sidabrita.lt – tai aukštos kokybės sidabro gaminiai patrauklia kaina internetu. Mūsų gaminių dizainas tiks kiekvieno skoniui – čia rasite tiek subtilaus dizaino papuošalų, tiek ryškesnių sidabro papuošalų, inkrustuotų akmenimis ar su įvairiais pakabukais. Visi papuošalai gaminami iš 830 arba 925 prabos sidabro.

Kviečiame norimą apyrankę, auskarus, grandinėlę ar kitą sidabro gaminį užsisakyti internetu. Užsakymus patogiai pristatome visoje Lietuvoje (Šiauliai, Klaipėda, Kaunas, Vilnius ir kt. miestai). Suspindėkite įsigydami puikios kokybės sidabro papuošalus pigiau Sidabrita.lt!


Rodoma 1 - 18 iš 49

Sidabrinė grandinėlė ant kojos APL/23
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos BB/23
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos Delfinas
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos SF/23
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos PLS
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos AU/BC
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos PR21
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos AG/M
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos AU/B
-15%
Sidabrinė grandinėlė ant kojos AU/M
-15%
Sidabrinė grandinėlė Bubl Five L/Au
-15%

Rodoma 1 - 18 iš 49