0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 58 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su Gintaru

Lietuviškas gintaras yra vienas patraukliausių pasirinkimų toms moterims, kurios renkasi klasika kvepiančius aksesuarus. Žinoma, sidabriniai auskarai su gintaru gali būti derinami ir prie modernesnio, įmantraus stiliaus, kuris yra drąsus, ryškus, tačiau svarbiausia – spalvų sintezė.

Sidabrita siūlo geriausios kokybės, platų įvairiausių modelių sidabrinių auskarų su gintaru pasirinkimą, kad kiekviena rastų tai, kas ne tik papuoš jos ausis, tačiau ir „išpildys“ stilių.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8

Sidabriniai auskarai su gintaru

Apie gydomąsias gintaro savybes turbūt ne kartą teko girdėti daugeliui, kadangi šis Baltijos auksas dovanoja sveikatą, gerina atmintį, jis gali padėti geriau jaustis ir tuo pačiu gražiau atrodyti. Sakoma, kad gintariniai papuošalai turi būti nešiojami kasdien, kad moteris galėtų džiaugtis tiek dvasine, tiek fizine pilnatve.  Gintaras gali būti naudojamas ir terapijoje. Tokiu atveju išsiimkite auskarus iš ausų ir šildykite juos delne. Kai pradės kaisti – susikaupkite, kadangi išsiskirs gydomosios jo savybės ir pasklis po visą Jūsų kūną.

Sidabrita auskarai su gintaru

Kokybiški auskarai su gintaru moterims padės ne tik pasipuošti, tačiau ir leis mėgautis visomis jo teigiamomis savybėmis. Mūsų siūlomi sidabriniai auskarai yra labai įvairūs, tad kiekviena moteris ras labiausiai jai patinkančio stiliaus. Nuo minimalistinio iki kur kas didesnių, kurie labiausiai patinka drąsioms, savimi pasitikinčioms.

Sidabriniai auskarai parduodami ypač gera kaina, siūlomos akcijos ir nuolaidos leidžia sutaupyti dar daugiau, tad sekite pasiūlymus ir pati pirma jais pasinaudokite. Juk taip gera kasdien atrodyti puikiai, o su skoningais auskarais – tai yra įmanoma.

Sidabrinių auskarų pristatymas – visoje Lietuvoje

Sidabriniai auskarai su akmenimis yra pristatomi iki Jums labiausiai tinkamos vietos per kurjerių tarnybą arba paštomatu, paštu. Jokio skirtumo, gyvenate Šiauliuose ar Biržuose – gydančių galių turintis gintaras saugiai ir tvarkingai pasieks Jūsų nurodytą adresą. Užsisakykite internetu šiandien ir jau rytoj puoškite ausis gintariniais papuošalais.

Ženkite gatve tarsi podiumu, pasitikėkite savimi, puoškitės kasdien, nes esate to verta...