0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 36 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su Turkiu

Stiliaus išbaigtumui tereikia auskarų, kurie puošia ne tik ausis, tačiau ir visą stilių. Puikus pasirinkimas yra sidabriniai auskarai su turkiu, kuriuos dažniausiai renkasi prabangą bei eleganciją mėgstančios moterys. Juk išraiškingi auskarai gali būti svarbiausias stiliaus akcentas, suteikiantis daugiau gyvumo, daugiau elegancijos bei patraukiantis aplinkinius savo grožiu.

Sidabrita siūlo puikios kokybės, nuostabiai atrodančius sidabrinius auskarus su turkiu, kurie varijuoja savo modeliu, tad kiekviena ras tai, kas arčiausiai jos širdies.


Rodoma 1 - 18 iš 19

sidabriniai auskarai Kliauklė su Turkiu
-15%
Sidabriniai auskarai Dobilai Turkis AN
-15%
Sidabriniai auskarai Turkio plytelė
-15%
Sidabriniai auskarai ST Turkis T
-15%
Sidabriniai auskarai Turkio uogos V
-15%
Sidabriniai auskarai INES Turkis
-15%
Sidabriniai auskarai K/V Turkis
-15%
Sidabriniai auskarai Plokštelė - Turkis
-15%
Sidabriniai auskarai Turkio akmenukai
-15%
Sidabriniai auskarai BIG Turkis
-15%
Sidabriniai auskarai SNV Turkis
-15%
Sidabriniai auskarai Ode Turkis VN
-15%
Sidabriniai auskarai LB Turkis
-15%
Sidabriniai auskarai NO Turkis
-15%
Sidabriniai auskarai Turkis A/V
-15%
Sidabriniai auskarai DEV Turkis
-15%
Sidabriniai auskarai DAU Turkis
-15%

Rodoma 1 - 18 iš 19

Sidabrinių auskarų su turkiu grožis

Daugelyje kultūrų turkis buvo laikomas šventu akmeniu, kuris gali padėti susigrąžinti gyvenimo pilnatvę bei džiaugsmą. Ne veltui iš jo gaminami papuošalai dažniausiai nešiojami kiekvieną dieną, stengiamasi įgauti kuo daugiau teigiamų jo savybių. Šis akmuo rekomenduojamas moterims, kurios turi tikslus, kurių siekia. Jis padės tapti ryžtingesne, drąsesne, imtis iniciatyvos ir mažiau galvoti apie pasekmes, kurios apsunkina. Sidabriniai auskarai su turkiu skirti moterims, kurios pasitiki savimi, kurios ima gyvenimą į savo rankas.

Sidabrita auskarai su turkiu

Sodrios spalvos auskarai su turkiu gali būti gražiausias Jūsų stiliaus akcentas, tad puoškitės jais ne tik švenčių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Siūlome minimalistinio stiliaus, mažesnių matmenų auskarus, kurie dažniausiai dėvimi kasdien, ir kur kas masyvesnius, kurie nuostabiai atrodo tiek prie vakarinės suknelės, tiek prie džinsų.

Užtikriname turkio natūralumą bei kokybę, prekiaujame ne tik patvariais, tačiau ir geros kainos auskarais. Užsisakykite internetu ir tegul jau rytoj jie puošia Jūsų ausis.

Sidabrinių auskarų pristatymas – visoje Lietuvoje

Sidabriniai auskarai su akmenimis pristatomi visoje Lietuvoje, tad nesvarbu kur gyvenate – sulauksite nuostabaus grožio auskarų su turkiu paštomatu, paštu arba per kurjerius. Nepriklausomai nuo to, gyvenate Kaune, Vilniuje, Šiauliuose – mums svarbu, kad moteriški auskarai Jus pasiektų kuo greičiau, tad gavę apmokėjimą – išsiunčiame iškart.

Reikia tiek mažai, kad diena būtų gražesnė. Tai gali būti pasipuošimas auskarais, kurie akis traukia sodriu turkiu.