0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su akmenimis

Dėl sidabro lankstumo ir lengvo apdirbimo, auskarai stebina skirtingomis formomis ir dydžiais, todėl mūsų asortimente kiekviena mergina ar moteris lengvai suras labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą, su kuriuo visuomet atrodys stilingai. Pas mus parduodami sidabriniai auskarai su gintaru ir kitais akmenimis pavers Jus tikra karaliene. Švelnus sidabro auskarų su akmenimis blizgėjimas prideda elegancijos ir suteikia galimybę iš šio metalo pagamintus auskarus lengvai priderinti ir prie kasdienės aprangos, ir prie šventinės suknelės. Kai norisi išsiskirti iš minios, puikiai tiks sidabriniai auskarai su ametistu, cirkoniu, gintaru ar kitais akmenimis, kurie pridės papildomo žavesio. Tokio tipo sidabriniai auskarai su akmenimis išsiskiria spalvų įvairove, todėl juos lengvai galima derinti prie dėvimų drabužių. Šiuos sidabro auskarus galima ir dovanoti, kadangi sidabras yra universalus, visų kartų vertinamas metalas. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, auskarai yra pristatomi per 2-3 darbo dienas.

Yra teigiančių, jog sidabras ramina, teigiamai veikia mūsų nervų sistemą ir gerina odos būklę. Tikintiems astrologija ir įvairiais magiškais dalykais, sidabriniai auskarai su akmenimis suteiks galimybę dar labiau sustiprinti teigiamą sidabro poveikį. Kiekvienas akmuo taip pat gali veikti teigiamai – cirkonis suteikia apsaugą ir gali būti naudojamas kaip talismanas, hematitas stiprina intuiciją, o granatas didina pasitikėjimą savimi.

Visi mūsų juvelyriniai gaminiai yra pasiekiami  internetu, todėl gera kaina juos galite įsigyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose.


Rodoma 1 - 18 iš 272

Sidabriniai auskarai Onikso medis
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Kriauklė - Medis
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai JA Malachitas
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Cirkonio Karūna
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai MT Voriukai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai ML Voriukai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Mėnuliukai WS
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Mėnuliukai JS
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Mėnuliukai RS
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Mėnuliukai OS
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Koralo žiedas
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Elzė Koralas
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Elzė Turkis
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Elze Katės akis
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Koralas AN
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Koralo akmuo
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Onikso akmuo
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Karina Koralas
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Atėnė
Naujas
-20%
27,20 € 34,00 €
Sidabriniai auskarai ALEX SV
Naujas
-20%
16,00 € 20,00 €

Rodoma 1 - 18 iš 272