0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 37 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su Koralu

Ypatingo dizaino sidabriniai auskarai su koralu dažniausiai patinka drąsioms ir savimi pasitikinčioms moterims, kurios renkasi didesnio masyvo, elegantiškus auskarus. Unikalaus dizaino auskarai gali būti nuostabiausias ne tik Jūsų ausies ar  veido, tačiau ir viso stiliaus papuošalas, kuris suteiks įprastai aprangai daugiau spalvų bei energijos.

Galime pasiūlyti labai platų sidabrinių auskarų su koralu pasirinkimą, tad kiekviena moteris ras tai, kas jai atrodo gražiausia. Nuo paprastų, minimalistinio stiliaus, iki įmantrių, kurie trauks praeivių akis.


Rodoma 1 - 18 iš 37

Rodoma 1 - 18 iš 37

Sidabriniai auskarai su koralu – natūralistėms

Koralas yra vandens gyvūnas, kuris džiugina ne tik savo išvaizda, tačiau taip pat ir patvarumu. Tai yra pusiau brangus akmuo, kuris įvairiose kultūrose vertinamas ir dėl medicininių savybių. Sakoma, kad moteris, kuri nešioja koralu puoštus papuošalus – visada bus laiminga, atsipalaidavusi, ji jaus energijos gūsius, kurie įkvėps nuostabiems darbams.  Ne veltui sidabriniai auskarai su koralu dažnai įteikiami kaip dovana linkint žmogui pačių geriausių emocijų. Sakoma, kad koralai padeda geriau susiprasti savo jausmuose, ne veltui jie dažnai vadinami pačiu moteriškiausiu akmeniu.

Sidabrita auskarai su koralu

Kiekvieną dieną atrodyti puikiai su skoningais auskarais yra paprasta kaip niekada. Tereikia peržiūrėti mūsų katalogą ir rasti tokius, kurie arčiausiai Jūsų stiliaus, dar svarbiau, kurie arčiausiai Jūsų sielos. Užsisakykite auskarus internetu patrauklia kaina, taip pat, sekite mūsų pasiūlymus, kadangi ne tik pildome katalogą, tačiau taikome ir nuolaidas.

Pasirinkimas – platus, kiekvienos moters poreikiams. Nuo masyvesnių iki minimalizmu kvepiančių, kurie dažniausiai nešiojami kiekvieną dieną.

Sidabrinių auskarų pristatymas – visoje Lietuvoje

Susižavėjote mūsų auskarais su koralu? Užsisakykite juos šiandien ir išsiųsime kuo skubiau. Sidabriniai auskarai siunčiami į visus Lietuvos miestus, tad ir Vilnių, ir Kauną, ir Šiaulius ir kitus. Sidabriniai auskarai su akmenimis pristatomi per kurjerius, paštu arba paštomatu, tad pasirinkite Jums labiausiai tinkamą gavimo būdą ir kasdien puoškitės jau nuo rytojaus!

Pasipuoškite auskarais, kurie gali būti svarbiausias Jūsų stiliaus akcentas...