0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Naujienos

Sidabras mėgiamas dėl subtiliai elegantiško spindesio, suteikiančio rafinuotumo įvaizdžiui, papildančio namų interjerą. Sidabriniai papuošalai pasižymi universalumu – juos puikiai pritaikysite prie įvairių aprangos derinių: nuo laisvalaikio iki itin puošnaus. Moterys mielai renkasi sidabrinius auskarus, apyrankes, žiedus, grandinėles ir kt. Papuošti brangakmeniais sidabriniai papuošalai papildys net prabangiausią įvaizdį. Sidabrui neabejingi ir vyrai – bene populiariausi aksesuarai yra sidabrinės grandinėlės, apyrankės bei sidabrinės sąsagos. Namų aplinkai išskirtinumo suteikia sidabrinės žvakidės, stalo įrankiai. Jei apsižvalgytumėte, neabejotinai bent kelis sidabrinius gaminius rastumėte ir savo aplinkoje. O ar žinote, ką sidabras simbolizuoja?

Sidabriniai papuošalai išsiskiria spindesiu, jie subtiliai žvilga, suteikdami įvaizdžiui rafinuotumo, elegancijos. Bet ilgainiui papuošalas praranda savo reprezentatyvią išvaizdą, keičia spalvą, gali paruduoti. Dažniausiai tam įtakos turi netinkamas sidabro laikymas, priežiūra. Kaip papuošalui sugrąžinti pirminę išvaizdą, kad vėl džiugintų jam būdingu grožiu?

Sidabro kaina – nepastovus dalykas, ji kinta priklausomai nuo tam tikrų veiksnių. Oficiali sidabro žaliavos kaina už gramą, kuri šiuo metu yra 0,43 Eur, yra nustatoma Londono lydinių biržoje. Kiekvienoje šalyje apskaičiuojama sidabro žaliavos kaina priklauso nuo galiojančios oficialios sidabro kainos ir tam tikroje šalyje veikiančių įmonių vidutinės taikomos kainodaros.

Motina yra svarbiausias žmogus gyvenime. Nuo pat mažens ji mumis rūpinasi ir suteikia beribę meilę, todėl naudojamės kiekviena proga, kai galime ją pasveikinti.

Sidabras nuo seniausių laikų yra itin vertinamas metalas. Jis vilioja santykinai maža kaina ir subtiliu pilkšvos spalvos spindesiu.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 8