0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Naujienos

Kiekvieni tėvai, susilaukę mažylio pradeda galvoti ir planuoti vaikelio krikštynas. Neretai, jos tampa tikru galvos skausmu, pradedant krikšto tėvų pasirinkimu, baigiant krikštynų šventės biudžeto skaičiavimu. Žinoma, visada krikštynų išlaidas galima dalintis su seneliais, o už ceremoniją bažnyčioje bei patį krikšto sakramentą pagal tradiciją moka krikšto tėvai. Daugeliui kyla dilema kokio dydžio tas mokestis. Kai kurie kunigai pasako konkrečią sumą, kuri gali varijuoti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų. Taigi rekomenduotina, kad mokestis už krikšto sakramentą ir ceremoniją neviršytų 5-10 proc. šventės biudžeto.

Sidabras mėgiamas dėl subtiliai elegantiško spindesio, suteikiančio rafinuotumo įvaizdžiui, papildančio namų interjerą. Sidabriniai papuošalai pasižymi universalumu – juos puikiai pritaikysite prie įvairių aprangos derinių: nuo laisvalaikio iki itin puošnaus. Moterys mielai renkasi sidabrinius auskarus, apyrankes, žiedus, grandinėles ir kt. Papuošti brangakmeniais sidabriniai papuošalai papildys net prabangiausią įvaizdį. Sidabrui neabejingi ir vyrai – bene populiariausi aksesuarai yra sidabrinės grandinėlės, apyrankės bei sidabrinės sąsagos. Namų aplinkai išskirtinumo suteikia sidabrinės žvakidės, stalo įrankiai. Jei apsižvalgytumėte, neabejotinai bent kelis sidabrinius gaminius rastumėte ir savo aplinkoje. O ar žinote, ką sidabras simbolizuoja?

Sidabriniai papuošalai išsiskiria spindesiu, jie subtiliai žvilga, suteikdami įvaizdžiui rafinuotumo, elegancijos. Bet ilgainiui papuošalas praranda savo reprezentatyvią išvaizdą, keičia spalvą, gali paruduoti. Dažniausiai tam įtakos turi netinkamas sidabro laikymas, priežiūra. Kaip papuošalui sugrąžinti pirminę išvaizdą, kad vėl džiugintų jam būdingu grožiu?

Sidabro kaina – nepastovus dalykas, ji kinta priklausomai nuo tam tikrų veiksnių. Oficiali sidabro žaliavos kaina už gramą, kuri šiuo metu yra 0,43 Eur, yra nustatoma Londono lydinių biržoje. Kiekvienoje šalyje apskaičiuojama sidabro žaliavos kaina priklauso nuo galiojančios oficialios sidabro kainos ir tam tikroje šalyje veikiančių įmonių vidutinės taikomos kainodaros.

Motina yra svarbiausias žmogus gyvenime. Nuo pat mažens ji mumis rūpinasi ir suteikia beribę meilę, todėl naudojamės kiekviena proga, kai galime ją pasveikinti.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 Kitas > Pabaiga >>
Puslapis 1 iš 8