0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabriniai zodiako ženklų pakabukai

Kiekvieną kartą renkant artimam žmogui dovaną, išlieka rizika, jog imsite ir išrinksite jam nereikalingą ar nepatrauklų daiktą. Todėl tokios dovanos kaip papuošalai reikalauja itin gerai pažinoti žmogų, kuriam tai įteiksite, ir jo skonį. Kita vertus, yra ir tokių papuošalų, kurie yra universalūs ir patinka praktiškai kiekvienam – pavyzdžiui, sidabriniai pakabukai su zodiako ženklu.

Sidabriniai zodiako ženklo pakabukai yra vertingi savaime – nes gaminami iš tauriojo metalo – sidabro. Teigiama, jog sidabras, nešiojamas prie kūno, nuramina žmogų ir slopina nervų sistemą bei pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Sidabriniai pakabukai su zodiako ženklu tiks kiekvienam dar ir dėl to, jog nebūtinai turi būti nešiojami ant kaklo. Tiems, kurie neįpratę nešioti kaklo papuošalų, rekomenduojame įsigyti specialią kilputę, kurios pagalba sidabriniai zodiako pakabukai gali būti nešiojami kaip aksesuaras mobiliajam telefonui ar papildomas pakabukas raktų ryšulėlyje.

Mes prekiaujame sidabriniais zodiako ženklo pakabukais, kurie atitinka 925 arba 830 prabą. Asortimente mūsų parduotuvėje internetu galite rasti visų 12 zodiako ženklų pakabukų puikia kaina. Internetu užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir kituose miestuose). Rinkitės šią dovaną, jeigu norite nustebinti tiek artimą žmogų, tiek asmenį, su kuriuo tik neseniai užmezgėte draugystę. Visada galite įsigyti šio tipo aksesuarą ir sau – ypač jeigu domitės ir tikite astrologija.


Rodoma 1 - 18 iš 30

Rodoma 1 - 18 iš 30