0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 54 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

16 – 16,5 dydžio sidabriniai žiedai

16 – 16,5 dydžio sidabriniai žiedai gali tapti viena pagrindinių stiliaus detalių, kuri papuoš dailias rankas. Sidabras pasižymi tuo, kad yra lengvai pasiduodantis kalimui. Be to jis yra ganėtinai plastiškas, todėl 16 – 16,5 dydžio sidabriniai žiedai žavi savo formomis, kurios gali būti labai įvairios. 16 – 16,5 dydžio sidabro žiedai gali būti tiek su inkrustuotais akmenimis, tiek su akute tiek pagaminti be jokių priedų. Smulkūs sidabriniai žiedai atrodo patraukliai tiek papuošti vertingu akmeniu, tiek pagaminti naudojant tik sidabrą.


Rodoma 1 - 18 iš 83

Rodoma 1 - 18 iš 83

Sidabriniai žiedai su akmenimis ar be jų itin mėgstami įvairaus amžiaus moterų tarpe. Tačiau renkantis žiedą internetu iškyla viena problema – kaip pasirinkti tinkamo dydžio sidabrinį žiedą? Yra keletas būdų, kurie padės išsirinkti tinkamo dydžio sidabrinį žiedą.


1. Apvyniokite siūlą aplink savo pirštą, ant kurio planuojate nešioti įsigytą sidabrinį žiedą. Pasistenkite siūlą vynioti ties ta vieta, ant kurios būs žiedas (ne per aukštai ir ne per žemai). Apvynioti reikia labai tiksliai, kad siūlas nebūtų laisvas, tačiau nereikia, kad siūlas būtų per daug įtemptas ir įsirėžęs Jums į pirštą.  Pamatuokite apvynioto siūlo ilgį milimetrais. 16 dydžio sidabrinį žiedą reikia rinktis tuomet, kai apvynioto siūlo ilgis yra 50,6 mm, o 16,5 dydžio sidabrinį žiedą atitiks 51,9 mm.


2. Vienas iš paprasčiausių būdų sužinoti, kokio dydžio žiedą pirkti – išmatuoti turimo žiedo skersmenį milimetrais (tikime, kad savo papuošalų dėžutėje tikrai turite bent vieną žiedą). Tai ir bus Jūsų žiedo dydis. 16 dydžio sidabrinio žiedo skersmuo bus 16 mm, o 16,5 – 16,5 mm.sidabrinį žiedą reikia rinktis tuomet, kai apvynioto siūlo ilgis yra 50,6 mm, o 16,5 dydžio sidabrinį žiedą atitiks 51,9 mm.

Sidabrita.lt prekiauja 16 – 16,5 dydžio sidabriniais žiedais (bei kitų dydžių) su įvairiais inkrustuotais akmenimis arba be jų. Platus sidabrinių žiedų asortimentas, kurių dydis 16 – 16,5, leis rasti tinkamiausią variantą visiems. Sidabrinius žiedus galite įsigyti internetinėje parduotuvėje. Žavi 16 – 16,5 dydžio sidabriniai žiedai patrauklia kaina bei išvaizda? Nesvarbu, kuriame Lietuvos kampelyje esate, sidabrinius žiedus galite užsisakyti internetu. Produktai Jus pasieks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. 16 – 16,5 dydžio sidabriniai žiedai internetu – dar niekada nebuvo taip paprasta praskaidrinti sau nuotaiką.