0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabrinių vestuvių dovanos

Dvidešimt penktosios vestuvių metinės yra sidabrinės vestuvės – ketvirtis amžiaus santuokoje. Daugelis sutuoktinių tokia proga atnaujina santuokos įžadus, surengia šventę artimiausiems šeimos nariams ir draugų būriui. Ką dovanoti tokios sukakties proga? Žinoma, geriausiai tiks sidabras, kuris šiame – vestuvių metinių – kontekste simbolizuos pagarbą, vienas kito vertinimą. Pagal senąsias tradicijas sidabrinių vestuvių metinių proga sutuoktiniai vienas kitam šalia vestuvinių žiedų užmaudavo sidabrinius.

Ši kategorija šiuo metu yra tuščia.

Pora, tokį ilgą santuokinį kelią nuėjusi darniai ir išlaikiusi pagarbą bei švelnumą, nusipelno ypatingos dovanos. Vestuvių metinių proga tėvams ar kitiems brangiems žmonėms dovanokite visa, kas yra iš sidabro: papuošalus (puikiai tiks apyrankės, kaip prisirišimo simbolis), suvenyrus, vazas, stalo įrankius, monetas, statulėles ir kt. Mūsų asortimente – ir klasikinės, ir originalios sidabrinių vestuvių dovanos, turėsiančios išliekamąją vertę bei prasmę. Maža to, ant sidabro galite išgraviruoti kažką, adresuoto vestuvių metines švenčiančiai porai – tai bus išskirtinė, originali dovana.

Sidabrinės dovanos

Sidabro gydomosiomis ir magiškomis galiomis neabejojama. Šis metalas simbolizuoja dvasios tyrumą, tikima, kad neša laimę. Tai Mėnulio metalas, iš šio dangaus kūno perėmęs jam būdingas savybes: apsaugą bei gydomąsias galias. Sidabriniai amuletai taps puikiu gyvenimo palydovu, sidabriniai papuošalai padės susidoroti su įtampa, stresu, nerimu, jie veikia raminančiai, tad idealiai tinka jautriems, įtampa patiriantiems žmonėms. Negana to, sidabras turi antibakterinių savybių, jis vertinamas gydant širdies veiklos sutrikimus, diabetą, skydliaukės ligas ir kt.

Šiam metalui būdingas lankstumas, jis lengvai apdirbamas, todėl sidabriniai gaminiai stebina klasika ar net labai įmantriais dizaino sprendimais. Pirkite internetu – taip taupysite savo brangų laiką ir nepriklausysite nei nuo vietos, nei nuo laiko. Dovanos internetu leidžia sidabrinėms vestuvėms dovana pasirūpinti nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos – rinkitės, jei gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose. Visi mūsų asortimente esantys sidabriniai gaminiai prabuojami Europos Sąjungos valstybėse arba Lietuvos prabavimo rūmuose, yra ženklinami įmonės atsakomybės ženklu LB.