0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 29 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Masyvūs auskarai

Masyvius auskarus yra sudėtinga tinkamai priderinti prie tokio pat tipo kitų kaklo papuošalų. Be to, šie auskarai tinka ne prie visų veido formų. Tačiau jie tinka prie įvairaus ilgio plaukų ir prie bet kokių šukuosenų. Tai ir yra pagrindinė teigiama jų savybė.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8

Masyvūs auskarai

Ką reikėtų žinoti apie masyvių auskarų derinimą prie aprangos ir ūgio?

Pirmiausiai reikėtų įsidėmėti, jog masyvius auskarus priderinti prie masyvių kaklo papuošalų praktiškai neįmanoma. Masyvūs auskarai, jei dar papuošti brangiais ar pusiau brangiais akmenimis, idealiai tinka prie vakarinės suknelės, kai dalyvaujama iškilmingame vakariniame pokylyje. Dienos šviesoje tokie auskarai gali atrodyti neskoningai. Be to, masyvūs auskarai visiškai netinka nedidelio ūgio moterims, užtat aukštaūgėms jie kuo puikiausiai tiks.

Kas yra žinoma apie masyvių auskarų derinimą prie veido formos ir plaukų?

Jei tavo veidas yra pailgos formos, kai kakta ir smakras yra maždaug tokio pat pločio, tada prie jo tikrai tiks masyvūs auskarai, kurie yra trikampės arba kvadratinės formos. Siaurą ir pailgą veidą vizualiai praplatina masyvūs apvalių formų auskarai. Jei veido oda yra blyškių ir šaltų spalvų tipo, tada labiausiai tinka balto metalo auskarai. Taip pat prie labai ilgų plaukų irgi tinka masyvūs auskarai, kurie kuo puikiausiai matysis pro vešlias plaukų sruogas.

Kur ir kaip patogiausia yra pirkti masyvius auskarus?

Masyvius auskarus tiek moterims, tiek vyrams naudingiausia yra pirkti internetu. Internetinėje mūsų parduotuvėje tiek sidabrinių auskarų, tiek kitų iš to paties metalo pagamintų papuošalų kaina yra gana palanki pirkėjams. Verta atkreipti dėmesį ir tai, kad visos prekės, kurios perkamos internetu mūsų parduotuvėje,  pirkėjus pasiekia jų namuose, nesvarbu, kur jie begyventų - Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, ar kurioje nors kitoje šalies vietovėje. Be to, visi šioje parduotuvėje parduodami sidabro gaminiai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir turi įmonės atsakomybės ženklą LB, o pačių gaminių kaina tiesiogiai priklauso nuo prabos lygio ir jų dydžio. Visi atsiliepimai apie mūsų sidabro papuošalus yra skelbiami viešai. Tad galite su jais susipažinti.