0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabrinės grandinėlės

Sidabrinės grandinėlės – vienas mėgstamiausių moterų nešiojamų papuošalų. Pasipuošus jomis, galima atrodyti elegantiškai ir net prabangiai, tačiau drauge tai universalus, neiššaukiantis aksesuaras, kurį lengva priderinti prie kitų turimų papuošalų. Norinčioms išsiskirti iš minios, ant sidabro grandinėlės galima uždėti pasirinktą pakabuką, kuris leis sukurti savitą stilių ir simbolizuos svarbius gyvenimo įvykius. Sidabrinė grandinėlė tinka ir jaunoms merginoms, ir brandesnėms moterims.


Rodoma 1 - 18 iš 382

Rodoma 1 - 18 iš 382

Sidabras žinomas ir dėl savo gydomojo poveikio – jis tinka žmonėms, nuolat jaučiantiems nervinę įtampą, norintiems paspartinti medžiagų apykaitą ar pagerinti bendrą savijautą. Šis taurusis metalas gražiai žiūrisi ant visų atspalvių odos, todėl nusprendus, jog sidabrinė grandinėlė ant kaklo bus geriausia dovana, tikrai nereikės baimintis, jog papuošalas liks dulkėti stalčiuje. Dažnai nešiojami sidabriniai papuošalai ilgą laiką išlieka blizgūs, tačiau jeigu po kurio laiko atsirastų apnašų, jas lengvai galima nuvalyti su šiltu vandeniu ir paprastu plovikliu.

Grandinėlės su ir be pakabuko

Grandinėlės nešiojamos be pakabuko arba su pakabuku. Grandinėlė ant kaklo be pakabuko daugeliu atvejų bus subtili ir čia labai tiks posakis, jog viskas slypi paprastume. Sidabrinė grandinėlė su pakabuku, tikėtina, labiau trauks žvilgsnius, nes akmenuko spindesys retai lieka nepastebėtas.

Sidabrinės grandinėlės labai mėgiamos ne tik moterų, joms neabejingi ir savimi pasitikintys, įvaizdžiu besirūpinantys vyrai. Atsižvelgdami į tai, savo asortimente turime platų vyriškų papuošalų pasirinkimą: sidabrinės grandinėlės vyrams ant kaklo, taip pat grandinėlės vyrams ant rankos. Tokia detalė puikiai papildo elegantišką vyro įvaizdį.

Sidabrinės grandinėlės - ideali dovana

Nepamirkime ir mažųjų damų bei džentelmenų – grandinėlės vaikams, ypač su kryželiu, yra puiki dovana Krikšto sakramento ar Pirmosios Komunijos proga.

Sidabrinės grandinėlės internetu – išskirtinė proga pirkti svajonių papuošalą, nepriklausomai nuo laiko ir vietos, todėl rinktis grandinėję galite pietaudami kavinėje, darbe pertraukėlės metu ar net atostogaudami tolimame egzotiškame krašte.

Sidabrą lengva poliruoti ir lankstyti, todėl iš šio metalo pagamintų dirbinių asortimentas itin gausus. Skirtingo storio ir dizaino sidabrinės grandinėlės pirkėjus džiugina savo kaina. Jas galite įsigyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose – juvelyrinius gaminius užsisakykite internetu ir pristatymo sulauksite per 2–3 darbo dienas.