0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabrinės grandinėlės

Sidabrinės grandinėlės – vienas mėgstamiausių moterų nešiojamų papuošalų. Pasipuošus jomis, galima atrodyti elegantiškai ir net prabangiai, tačiau tuo pačiu tai universalus, neiššaukiantis aksesuaras, kurį lengva priderinti prie kitų turimų papuošalų. Norinčioms išsiskirti iš minios, ant sidabro grandinėlės galima uždėti pasirinktą pakabuką, kuris leis sukurti savitą stilių ir simbolizuos svarbius gyvenimo įvykius. Sidabrinė grandinėlė tinka ir jaunoms merginoms, ir brandesnėms moterims.
Sidabras žinomas ir dėl savo gydomojo poveikio – jis tinka žmonėms, nuolat jaučiantiems nervinę įtampą, norintiems paspartinti medžiagų apykaitą ar pagerinti bendrą savijautą. Šis taurusis metalas gražiai žiūrisi ant visų atspalvių odos, todėl nusprendus, jog sidabrinė grandinėlė ant kaklo bus geriausia dovana, tikrai nereikės baimintis, jog papuošalas liks dulkėti stalčiuje. Dažnai nešiojami sidabriniai papuošalai ilgą laiką išlieka blizgūs, tačiau jeigu po kurio laiko atsirastų apnašų, jas lengvai galima nuvalyti su šiltu vandeniu ir paprastu plovikliu.
Sidabrą lengva poliruoti ir lankstyti, todėl iš šio metalo pagamintų dirbinių asortimentas itin gausus. Skirtingo storio ir dizaino sidabrinės grandinėlės pirkėjus džiugina savo kaina. Jas galite įsigyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose – juvelyrinius gaminius užsisakykite internetu ir pristatymo sulauksite per 2-3 darbo dienas. Kviečiame apsilankyti ir mūsų parduotuvėje Panevėžyje, kurios yra įsikūrusi Klaipėdos g. 92. Čia rasite ir kitų sidabrinių papuošalų, atitinkančių 925 ir 830 prabą.


Rodoma 1 - 18 iš 330

Rodoma 1 - 18 iš 330