0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 126 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Ilgi auskarai

Auskarus moterys ir ne tik jos nešioja nuo neatmenamų laikų. Jų esama pačių įvairiausių formų ir dydžių. Būna įsmeigiami, kabantys auskarai, ir auskarai-lankeliai.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8

Ilgi auskarai

Trumpai apie visas tris pagrindines auskarų rūšis

Įsmeigiami ilgi sidabriniai auskarai tinka visų amžiaus tarpsnių žmonėms, jie taip pat tinka prie įvairaus gymio odos ir prie bet kurios aprangos, juos galima pavadinti nesenstančia klasika. O auskarai-lankeliai itin atkreipia dėmesį į veidą, nes jų forma vizualiai papildo skruostikaulių ir žandikaulio linijas. Šio tipo sidabriniai auskarai irgi tinka prie bet kokios aprangos ir visomis progomis. O kabantys auskarai labai tinka paryškinti vakarinės suknelės elegantiškumą. Be to prie vakarinių suknelių idealiai tinka į akį krintantys dideli sidabriniai auskarai.

Ilgi auskarai - kokiomis vizualinėmis savybėmis garsėja?

Kai norisi, kad visi vakarėlyje atkreiptų dėmesį į moters vakarinę suknelę, tam idealiai tiks ilgi auskarai. Tačiau reikia nepamiršti, jog ne kiekvienai veido formai tinka šie auskarai. Jeigu jūsų veidas apvalios formos, tada jam tiks tie auskarai, kurie vizualiai prailgina veidą. Ypač tam tinka ilgi ir ploni krintantys auskarai. Apvaliame veide netiks apvalūs auskarai, ypač tie, kurie yra masyvaus apskritimo arba disko formos, nes tokie papuošalai jūsų veidą padarys dar apvalesnį. Taip pat nepatariama nešioti ilgų auskarų, jei jūsų kaklas nėra ilgas. Ilgi auskarai labiausiai tinka prie tokio veido, kuriam yra būdingos tiesios linijos, einančias nuo kaktos iki pat smakro, o plotis ties kakta, skruostais ir apatiniu žandikauliu išlieka vienodas.

Kaip geriausia pirkti sidabrinius auskarus?

Sidabrinius auskarus, tame tarpe ir ilgus auskarus pirkti geriausia internetu. Internetinėje mūsų parduotuvėje tiek sidabrinių auskarų, tiek kitų to paties metalo papuošalų kaina yra palanki pirkėjams. Be to, visos prekės, esančios elektroninės parduotuvės asortimente, pirkėjus po apmokėjimo už prekę, nurodytu adresu pasiekia ne tik Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, bet ir visuose kituose šalies kampeliuose. Visi šioje parduotuvėje parduodami sidabro gaminiai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir turi įmonės atsakomybės ženklą LB, tad jų kaina tiesiogiai priklauso nuo prabos lygio. O atsiliepimai apie mūsų prekes visada geri.