0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabriniai laikrodžiai

Sidabriniai laikrodžiai jau kurį laiką naudojami ne tik kaip priemonė sužinoti tikslias valandas – ir vyrai, ir moterys juos mėgsta nešioti ir kaip aksesuarą. Toks sprendimas atrodo elegantiškai, o kai reikia, gali pridėti ir solidumo. Pasipuošus sidabriniu laikrodžiu, galima gerai jaustis verslo susitikime, o priderinus prie kitų stiliaus detalių ir garderobo, šis aksesuaras puikiai derės tiek šventės metu, tiek ir kasdieniame gyvenime. Patogu ir tai, jog galėsite ne tik nešioti jį kaip aksesuarą – norint sužinoti, kiek valandų, užteks žvilgtelėti į savo ranką.
Sidabrinis laikrodis ypatingas tuo, jog šis taurusis metalas tinka visų atspalvių odai ir net dažnai naudojamas išlaiko savo spindesį. Tikima, jog sidabras turi ir mūsų savijautą veikiančių savybių – gali padėti nusiraminti, subalansuoti medžiagų apykaitą ar pagerinti plaučių bei gerklės funkcija. Toks sidabrinis laikrodis tiks ir šiek tiek irzlesniems žmonėms – savijauta po kurio laiko turėtų tapti kur kas geresnė.
Sidabriniai laikrodžiai yra funkcionalūs ir stilingi aksesuarai, kurie pirkėjus vilioja ir savo gera kaina. Visi laikrodžiai ir kiti papuošalai taip pat yra parduodami  internetu, todėl net ir gyvenant Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste, galite pasipuošti mūsų juvelyriniais dirbiniais.


Rodoma 1 - 5 iš 5

Rodoma 1 - 5 iš 5