0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 31 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su Hematitu

Pasitikėjimas savimi dažnai neatsiejamas nuo tinkamų aksesuarų, kurie gali papuošti Jūsų stilių, suteikti jam daugiau individualumo ir tuo pačiu padėti iki pačių mažiausių akcentų atrodyti taip, kaip Jums labiausiai norisi. Sidabriniai auskarai su hematitu yra vienas tų mažų stebuklų, kuris gali pagerinti nuotaiką, gali padėti atrodyti puikiai ir tuo pačiu kur kas labiau savimi pasitikėti.

Mūsų siūlomi sidabriniai auskarai yra pačios geriausios kokybės, tad metų eigoje nekeičia savo išvaizdos, puikiai atrodo, nereikalauja jokios priežiūros ir džiugina elegancija.


Rodoma 1 - 8 iš 8

Rodoma 1 - 8 iš 8

Sidabriniai auskarai su hematitu – magiškiems žmonėms

Hematitas dažnai vadinamas magišku akmeniu moterims, kuris tinka ne visiems. Dažniausiai rekomenduojamos labai drąsioms asmenybėms, kurios žino savo tikslus ir jų siekia, taip pat toms, kurios nori paprasčiau priimti aplinkos siunčiamus signalus. Taip pat vertinamos ir gydomosios sidabrinių auskarų su hematitu savybės. Jis padeda kur kas paprasčiau įsisavinti geležį, pagerinti inkstų veiklą, padeda pašalinti toksinus. Štai todėl papuošalai su hematitu turi būti nešiojami kiekvieną dieną.

Greta gydomųjų savybių sidabriniai auskarai su šiuo akmeniu džiugina ir  nuostabia išvaizda, kuri tinka ir patinka kiekvienai.

Sidabrita auskarai su hematitu

Atrodyti puikiai gali kiekviena ir Sidabrita padės tai pasiekti. Sidabriniai auskarai su akmenimis ne tik puikiai atrodo, tačiau parduodami ir patrauklia kaina, tad peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir pasinaudokite tais, kurie atitinka Jūsų poreikius. Moterims sutaupyti padės informacijos sekimas, kadangi taikome nuolaidas, siūlome akcijas, kurių metu sidabriniai auskarai kainuoja pigiau, tačiau kokybė būna tokia pat puiki. Juolab, papuošalai su hematitu – vis atnaujinami, tad sekite pasiūlymus.

Sidabrinių auskarų pristatymas – visoje Lietuvoje

Hematitas yra nuostabus akmuo moterims, kuris ne tik puošia, tačiau turi teigiamų savybių sielai. Kaina – patraukli, o galimybės atrodyti puikiai – atviros visiems. Auskarai yra pristatomi visoje Lietuvoje (Kaunas, Vilnius, Klaipėda, Panevėžys ir kiti šalies miestai) nepriklausomai nuo miesto, tad pasirinkite Jums labiausiai tinkamą variantą ir sulaukite auskarų, kurie taps neatsiejama Jūsų kasdienybės dalis.