0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 32 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su Opalu ir Mėnulio akmeniu

Dovanos yra vienas nuostabiausių gyvenimo malonumų, kuris gali pakelti nuotaiką, padėti kur kas geriau jaustis ir tuo pačiu džiaugtis kasdienybe. Tiesa, dovanoti reikia ne tik kitiems, tačiau ir sau pačiai, kadangi lepinimasis ir meilė sau kiekvieną dieną yra būtina. Viena gražiausių dovanėlių, kuri leis Jums kasdien atrodyti puikiai - sidabriniai auskarai su mėnulio akmeniu, kurie labiausiai akis patraukia išvaizda, tačiau džiugina ir gydomosios savybės.

Mūsų kataloge galite rasti labai platų auskarų pasirinkimą, tad esame tikri, kad pavyks surasti derančius ir prie Jūsų stiliaus, ir prie Jūsų sielos.


Rodoma 1 - 6 iš 6

Rodoma 1 - 6 iš 6

Pasteliniai atspalviai mėnulio akmenyje

Sidabriniai auskarai su akmenimis turi būti pasirenkami pagal jo savybes, kadangi derinant prie žmogaus asmenybės galima rasti harmoningą balansą. Štai ieškančioms kažko raminančio – siūlomi nuostabaus grožio sidabriniai auskarai su mėnulio akmenimi, kuris labai rekomenduojamos jautrioms asmenybėms.

Šie sidabriniai auskarai vertinami ir dėl savo universalumo, kadangi dėl šviesių atspalvių puikiai tinka prie bet kokio aprangos, taip pat – bet kokios išvaizdos moterims bei merginoms: tiek jaunoms, tiek jau vyresnio amžiaus. Mėnulio akmens universalumas – viena svarbiausių jo savybių.

Sidabrita auskarai su mėnulio akmeniu

Sidabrita gali nudžiuginti labai plačia  auskarų su mėnulio akmeniu pasiūla, tad tokiu atveju didėja tikimybė rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Mums svarbu, kad sidabriniai auskarai tiktų ne tik prie Jūsų stiliaus, tačiau ir sielos, tad internete pateikiama pasiūla – ypač plati. Juolab, nuolatos pildome savo katalogą, atnaujiname pasiūlymus, kad kiekvienos moters poreikiai būtų patenkinti. Su mėnulio akmeniu pagaminti sidabriniai auskarai tarnaus Jums ilgus metus, nekeis savo išvaizdos ir nereikalaus ypatingos priežiūros.

Sidabrinių auskarų pristatymas – visoje Lietuvoje

Mėnulio akmuo moteris džiugina ne tik patrauklia kaina, tačiau ir ilgaamžiškumu. Užsakyti auskarai gali būti pristatomi į bent kuriuos Lietuvos miestus Jums labiausiai tinkamu būdu nuo paštomato iki kurjerių, taip pat, Lietuvos pašto paslaugomis. Užsisakykite jau šiandien ir po kelių dienų mėgaukitės nuostabiais papuošalais.