0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Parduotuvė

Parduotuves administratorius
Adresas:
Klaipėdos g. 111
Panevėžys
37384
Lietuva

El.paštas: Šis el.paštas yra apsaugotas nuo spam'o, Jūs turite įjungti Javascript'ą, kad matytumėte tai.
Telefonas: +370 682 69806
https://www.sidabrita.lt

Informacija: Juvelyriniu gaminių parduotuvė

Parašykite mums
Kodas paveikslėlyje Įrašykite kodą, kurį matote paveikslėlyje. (Jei norite naujo paveikslėlio, paspauskite ant senojo)
Įrašykite kodą, kurį matote paveikslėlyje.
 * 

Sidabriniai papuošalai jau daugybę metų vertinami dėl natūralaus blizgesio ir universalumo. Juos lengva priderinti prie visų stilių, todėl šiais papuošalais noriai puošiasi įvairaus amžiaus moterys. Sidabrita prekiauja juvelyriniais dirbiniais, pagamintais iš sidabro, kurie taip pat gali būti inkrustuoti ir kitais akmenimis. Šį metalas lengvai apdirbamas, todėl iš jo pagaminti papuošalai stebina formų ir stilių įvairove.
Asortimente rasite visus populiariausius ir moterų dažniausiai nešiojamus papuošalus: apyrankes, grandinėles, pakabukus ar žiedus, tuo tarpu vyrams turėtų patikti solidų stilių išlaikyti padedančios sidabrinės sąsagos. Ieškantiems dovanų krikštynoms, taip pat vertėtų peržvelgti mūsų juvelyrinius dirbinius. Įvairūs sidabriniai šaukšteliai ar kiti aksesuarai tinka ir mergaitėms, ir berniukams. Manoma, jog sidabras turi gydomųjų savybių ir suteikia apsaugą nuo blogos energijos, todėl tokia dovana tiks ne tik krikštynų, bet ir bet kuria kita proga. Ant šio tauriojo metalo nesikaupia apnašos, todėl ilgą laiką galėsite džiaugtis papuošalų spindesiu.
Norintiems iš arčiau apžiūrėti mūsų gaminių asortimentą, galima atvykti į Panevėžyje esančias Sidabrita parduotuves. Šiame mieste jos įsikūrusios Klaipėdos g.92 ir Ukmergės g.23. Sidabriniai papuošalai parduodami ir internetu – toks variantas tiks norintiems sutaupyti papildomo laiko ir gyvenantiems Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste. Visi mūsų sidabro papuošalai atitinka 925 arba 830 prabą, prabuojami Lietuvos prabavimo rūmuose arba Europos sąjungos valstybės, yra paženklinti įmonės atsakomybės ženklu LB.