0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 156 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Auskarai mergaitėms

Moteriška prigimtis mergaites skatina pradėti puoštis nuo pat mažų dienų, o pats mėgstamiausias jų papuošalas – tai auskarai. Jau net pradinėse klasėse mergaitės mėgsta pasipuikuoti šiuo papuošalu. O paauglystėje – auskarai jau tampa kasdienybėje būtinu nešioti aksesuaru.


Rodoma 1 - 12 iš 12

Rodoma 1 - 12 iš 12

Kokie auskarai ir kada labiausiai tinka mergaitėms?

Į klausimą: kokie auskarai mergaitėms galėtų būti patys tinkamiausi? – nelengva rasti atsakymą. Juk variantų esama visokių. Pirmiausiai auskarai turėtų tikti prie esamos šukuosenos. Vienų auskarų negalima slėpti po garbanomis, jei norima išryškinti jų grožį, tačiau būna ir atvirkščiai – jie įspūdingiau atrodo, kai švysčioja pro plaukų sruogų tarpelius. Paskutiniu metu madoje pirmauja žiediniai auskarai, o labiausiai jie derinasi prie truputį paveltos, valiūkiškos šukuosenos, kurios kelios sruogos žaismingai krenta ant veido. O jeigu mergaitei patinka dideli auskarai, geriausia juos nešioti tada, kai plaukai yra sukelti į viršų.

Kokius auskarus mėgsta paauglės mergaitės?

Auskarai, kaip dovana, labiausiai patinka paauglėms mergaitėms. Tačiau kokius auskarus jos labiausiai mėgsta? Ideali dovana – tai sidabriniai auskarai mergaitėms. Kaip rodo praktika, paauglystėje mergaitėms labiausiai patinka kuklesnio dydžio nekabantys auskarai. Tiesa, šio amžiaus mergaitės labai mėgsta eksperimentuoti, rinkdamosi subtilesnes auskarų formas. Itin yra populiarios gėlės žiedelio, lašo arba žvaigždelės formos. Dėmesio sulaukia ir geometrinės auskarų formos. Ypač populiarūs ovalo formos auskarai, paskui seka kvadratinės arba trikampės formos.

Kaip patogiausia yra pirkti sidabrinius auskarus mergaitėms?

Sidabrinius auskarus mergaitėms patogiausia yra pirkti internetu. Internetinėje mūsų parduotuvėje tiek sidabrinių auskarų, tiek kitų iš to paties metalo pagamintų papuošalų kaina yra įperkama. Verta dėmesio ir tai, kad visos prekės, kurios buvo pirktos internetu,  pirkėjus pasiekia, atkeliaudamos į jų namus, nurodytu adresu juos pasiekia ne tik Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, bet ir visuose kituose šalies vietovėse. Be to, visi šioje parduotuvėje parduodami sidabro gaminiai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose arba ES valstybėse ir turi įmonės atsakomybės ženklą LB Pačių gaminių kaina tiesiogiai priklauso nuo prabos lygio ir gaminio dydžio. Visi atsiliepimai apie mūsų sidabro papuošalus būna tik geri.