0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai

Kai norint sukurti pageidaujamą įspūdį pritrūksta detalių, tam puikiausiai tinka sidabriniai auskarai. Su jais žavingai atrodysite visais gyvenimo atvejais, todėl dėl savo universalumo ir blizgumo jie yra vertinami visų moterų. Tiek jauna mergina, tiek vyresnio amžiaus moteris mielai segi iš sidabro pagamintus auskarus, todėl tai gali tapti puikiu dovanos sprendimu.
Sidabras padeda sergant įvairiomis ligomis, mažina irzlumą ir padeda atsikratyti blogos energijos. Iš šio tauriojo metalo pagaminti auskarai ilgą laiką išlieka blizgūs, todėl juos lengva prižiūrėti ir patogu segėti. Tam, kad auskarai ilgiau išlaikytų savo spindesį, rekomenduojama juos laikyti medinėse dėžutėse, suvyniotus į audinį ar minkštą popierių.
Sidabras yra labai lankstus ir lengvai apdirbamas metalas, todėl visi sidabro auskarai žavi pasirinkimo įvairove ir patrauklia kaina. Juos galite įsigyti Panevėžyje, mūsų juvelyrinių dirbinių parduotuvėje Klaipėdos g. 92. Sidabriniai auskarai internetu leidžia pasipuošti mūsų gaminiais ir Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose. Asortimente rasite įvairių formų ir dydžių auskarus, kuriuos lengvai bus galima priderinti prie bet kokio stiliaus.
Visi auskarai sidabriniai, atitinkantys 925 arba 830 prabą, prabuojami Europos Sąjungos valstybėse arba Lietuvos prabavimo rūmuose, yra ženklinami įmonės atsakomybės ženklu LB. Papuošalų moteriai niekuomet nebus per daug, todėl kviečiame pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą ir išsirinkti patogiausią auskarų pristatymo būdą.


Rodoma 1 - 18 iš 163

Rodoma 1 - 18 iš 163