0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai

Kai norint sukurti pageidaujamą įspūdį pritrūksta detalių, tam puikiausiai tinka sidabriniai auskarai. Su jais žavingai atrodysite visais gyvenimo atvejais, todėl dėl savo universalumo ir blizgumo jie yra vertinami visų moterų. Tiek jauna mergina, tiek vyresnio amžiaus moteris mielai segi iš sidabro pagamintus auskarus, todėl tai gali tapti puikiu dovanos sprendimu.

Sidabras padeda sergant įvairiomis ligomis, mažina irzlumą ir padeda atsikratyti blogos energijos. Iš šio tauriojo metalo pagaminti auskarai ilgą laiką išlieka blizgūs, todėl juos lengva prižiūrėti ir patogu segėti. Tam, kad auskarai ilgiau išlaikytų savo spindesį, rekomenduojama juos laikyti medinėse dėžutėse, suvyniotus į audinį ar minkštą popierių.

Sidabriniai auskarai internetu – tai galimybė norimą papuošalą įsigyti bet kuriuo metu, iš bet kurios vietos. Mūsų asortimente – klasikiniai sidabriniai auskarai, auskarai su perlais ar su akmenimis. Klasikiniai auskarai idealiai derės prie bet kokio įvaizdžio: laisvalaikio, kasdienio, oficialaus, puošnaus. O perlai moteriai suteikia išskirtinės prabangos įspūdį, pridės subtilios elegancijos ir rafinuotumo. Jie bus idealus pasirinkimas prie oficialaus drabužių derinio ar puošnios suknelės.

Plati dizaino paletė suteikia daug pasirinkimo galimybių: auskarai burbulai, prie ausies, kabliukai, ringės ir kt. – pasirinksite tai, kas geriausiai derės prie Jūsų įvaizdžio. Tiesa, verta auskarus rinktis ir pagal savo veido formą.

Ypač dailiai sidabriniai auskarai atrodo vaikams ir vyresnėms mergaitėms – sidabro spindesys suteikia savotiško žavesio. Mūsų asortimente – ir sidabriniai auskarai vyrams.

Sidabras yra labai lankstus ir lengvai apdirbamas metalas, todėl visi sidabro auskarai žavi pasirinkimo įvairove ir patrauklia kaina. Sidabriniai auskarai internetu leidžia pasipuošti mūsų gaminiais ir Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose. Asortimente rasite įvairių formų ir dydžių auskarus, kuriuos lengvai bus galima priderinti prie bet kokio stiliaus.

Visi auskarai sidabriniai, atitinkantys 925 arba 830 prabą, prabuojami Europos Sąjungos valstybėse arba Lietuvos prabavimo rūmuose, yra ženklinami įmonės atsakomybės ženklu LB. Papuošalų moteriai niekuomet nebus per daug, todėl kviečiame pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą ir išsirinkti patogiausią auskarų pristatymo būdą.


Rodoma 1 - 18 iš 146

Sidabriniai auskarai RITA DI DI 17
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės 17 KR
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės 10KR
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai GR Ežiukai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai AG Burbuliukai
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai RITA 6
Naujas
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės SR/OX14
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės KL/P 16
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės AG/10
-20%
Sidabriniai auskarai Dobilas GR
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės TLT/10
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės XS/8
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės Au/14
-20%
Sidabriniai auskarai Ringės TL/10
-20%
Sidabriniai auskarai 913/XS
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 146