0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kopijos iš Dabar lankosi

Šiuo metu lankosi 31 svečiai(-ių) 

Prekių palyginimas

Prekių palyginimas

Nėra prekių palyginimui

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis

Jūsų krepšelis yra tuščias

Sidabriniai auskarai su Oniksu

Skoningai atrodantys ir labiausiai prie Jūsų stiliaus derantys sidabriniai auskarai gali būti svarbiausias aprangos akcentas, tad tikrai nereikia daug aksesuarų, kad pavyktų atrodyti puikiai. Svarbiausia rasti tokius, kurie ne tik papildys, tačiau ir išbaigs stilių. Sidabriniai auskarai su oniksu yra vienas tų universalių pasirinkimų, kuris puikiai tinka ne tik klasiką mėgstančioms moterims, tačiau ir sportinio, laisvo stiliaus mėgėjoms. Galbūt universalumas ir paskatina išbandyti šiuos unikaliai atrodančius auskarus.

Siūlome labai plačią skirtingų auskarų pasiūlą, tad tikimės, kad rasite sau labiausiai tinkamus.


Rodoma 1 - 18 iš 28

Rodoma 1 - 18 iš 28

Oniksas – apsaugai

Sidabriniai auskarai su akmenimis ne tik padeda puikiai atrodyti kiekvieną dieną, tačiau taip pat džiaugtis ir gydomosios savybėmis. Pavyzdžiui, sidabriniai auskarai su oniksu rekomenduojami toms, kurios nori apsauginio amuleto. Taip pat akmuo vertinamas dėl teigiamai žmogaus pasitikėjimą savimi lemiančių savybių, tokie sidabriniai auskarai paskatina daugiau rūpintis savimi ir tuo pačiu daugiau kovoti už savo įsitikinimus.

Oniksas teigiamai veikia labai skirtingas asmenybes, tad siūlome juo puošti ne tik savo kūną, tačiau taip pat ir sielą.

Sidabrita auskarai su oniksu

Sodriai juodos spalvos sidabriniai auskarai suteiks Jūsų stiliui daugiau unikalumo ir padės kiekvieną dieną atrodyti puikiai. Onikso sidabriniai auskarai varijuoja savo stiliumi, tad esame tikri, kad rasite sau labiausiai tinkamus. Nuo didesnių, kurie dažniausiai dėvimi siekiant pasipuošti, suteikti dienai daugiau grožio, iki minimalistinio stiliaus moteriškų auskarų, kurie dažniausiai dėvimi kiekvieną dieną. Sekite mūsų pasiūlymus ir pati pirma jais pasinaudokite, įsigykite auskarus su oniksu pigiau, tačiau – ypač geros kokybės.

Sidabrinių auskarų pristatymas visoje Lietuvoje

Oniksas yra nuostabus akmuo, kuris gali papuošti kiekvieną moterį. Tad užsisakykite internetu  auskarus jau dabar ir mes skubiai juos išsiųsime Jums labiausiai tinkamu būdu: paštomatu, paštu, kurjeriu. Moteriški auskarai pristatomi visoje Lietuvoje: Kaune, Vilniuje, Panevėžyje ir kituose, kur kas mažesniuose šalies miesteliuose. Kaina – patraukli, o galimybė pasipuošti ir kasdien atrodyti puikiai prieinama kiekvienai.