0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Sidabriniai kryžiukai ir medalionai

Išrinkti krikštynų dovaną – pakankamai sudėtingas uždavinys tiek tėvams, tiek būsimiems vaiko krikštatėviams. Mažylio asmenybė dar tikrai nesiformavusi, todėl sunku nusakyti, koks daiktas būtų pats tinkamiausias. Kai nebesinori rinktis žaislų ar drabužių, vienas iš variantų gali būti krikštynų sidabriniai pakabukai. Tokia dovana išties universali – ji tiks ir mergaitės, ir berniukams, o pakabuką bus galima pritaikyti prie grandinėlės ar apyrankės.

Pakabukai krikštynoms ilgus metus primins apie vykusią šventę ir tuo pačiu turės simbolinę reikšmę. Toks aksesuaras gali veikti ir kaip talismanas – dažnai tikima, jog tam tikri akmenys turi magiškų ar gydomųjų savybių, todėl dovana bus ir stiliaus detalė, ir suteiks apsauginį poveikį. Ypač veiksmingu yra laikomas gintaro akmuo, kuris į namus gali atnešti laimę ir pinigus. Pakabukas krikštynoms su šiuo akmeniu nuramins nervus ir padės įveikti gerklės ligas. Manoma, jog jo galios sustiprėja padėjus ant altoriaus, todėl dar prieš krikštynų ceremoniją galima susitarti su kunigu dėl pakabuko pašventinimo. Mūsų asortimente rasite ir pakabukus su Swarovski kristalais.

Taip pat ne retai krikštynų proga yra dovanojami sidabriniai kryžiukai. Tikima, kad dovanojami sidabriniai kryželiai apsaugo nuo blogų minčių, žmonių ir dvasių, kurios gali pakenkti augančiam mažyliui. Sidabriniai kryželiai krikštynoms - viena iš populiariausių dovanų, nes jie tinka tiek mergaitėms, tiek berniukams. Be to turi išliekamąją vertę. Taip viena iš populiariausių mažylio krikštynų dovanų - sidabriniai medalionai. Jie atrodo gan paprasti, tačiau išgraviravus norimą tekstą ar simbolį ant jo, sidabriniai medalionai tampa unikaliais ir vienetiniais.

Norėdami juos nusipirkti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos mieste tai galite padaryti ir internetu. Čia įvairių formų ir dydžių pakabukai krikštynoms parduodami ypač gera kaina. Mes prekiaujame juvelyriniais sidabro papuošalais, atitinkančiais 925 arba 830 prabą.


Rodoma 1 - 18 iš 73

Sidabrinis pakabukas Katalikų kryžiukas M/21
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Katalikų kryžiukas M/20
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Katalikų kryžiukas
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo sparnas TG
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo skrydis
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Kryžiukas G/3
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Kryžiukas G/2
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Kryžiukas G/1
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Kryžiukas LT
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Kryžiukas Gintaro lašeliu
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Medalionas Marija RDC
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas medalionas su Jėzumi
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Marija su Kūdikėliu
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Mergelė /20
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo mintys OX
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo mintys AG
Naujas
-20%
Sidabrinis pakabukas MARIJA
-20%
Sidabrinis pakabukas Angelo mintys ARO
-20%
Sidabrinis pakabukas ANGELAS D
-20%

Rodoma 1 - 18 iš 73