0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kaklo papuošalai

Kaklo papuošalai patenka į mėgstamiausiųjų sąrašą. Šis aksesuaras, priklausomai nuo jo dizaino, įvaizdžiui suteikia elegancijos, prabangos, klasikos. Kaklo papuošalai papildo įvairius aprangos derinius: laisvalaikio, klasikinį, oficialų, puošnų ir kt. Subtilios grandinėlės be pakabukų puikiai tiks kasdienai, o su pakabuku jau taps akį traukiančių akcentu. Prie puošnios suknelės priderintas sidabrinis vėrinys moterį padarys vakaro karaliene. Bet ne tik moterys neabejingos kaklo papuošalams, sidabrines grandinėles mielai renkasi ir stilingi vyrai.


Rodoma 1 - 18 iš 22

Rodoma 1 - 18 iš 22

Pakabukai ant grandinėlės papuošalui suteikia savitumo ir gali visiškai pakeisti jo vizualinį vaizdą. Mūsų asortimente – pakabukai vyrams ir moterims, todėl du vienodus pakabukus galite padaryti savo meilės, draugystės simboliu. Kaklo papuošalas su pakabuku gali tapti sėkmę nešančiu amuletu. Akmenukai, inkrustuoti į pakabukus, turi savo simbolinę prasmę, tad gali tapti ne tik Jūsų gyvenimo palydovu, bet ir puikia dovana – taip galite dovanoti laimę, apsaugą nuo negandų, stiprybę ir kt.

Sidabriniai kaklo papuošalai

Sidabrui būdingos gydomosios bei magiškos savybės, šis metalas laikomas dvasios tyrumo simboliu. Sidabriniai kaklo papuošalai idealiai tiks nervinę įtampą, stresą, nerimą patiriantiems asmenims – sidabras veikia raminančiai, padeda atsipalaiduoti, jis pripažįstamas kaip puiki apsauga nuo nužiūrėjimo. Teigiama, jog sidabras sugeria neigiamą energiją ir pats nekenksmingai ją pašalina. Negana to, platus sidabro gydomųjų savybių spektras šiam metalui suteikia dar daugiau vertės. Jis padeda gydyti širdies, skydliaukės, virškinamojo trakto ligas, taip pat yra naudingas sergantiems diabetu, bronchitu, jis turi antibakterinių savybių.

Kaklo papuošalai internetu

Sidabras lengvai poliruojamas, jis lankstus, todėl sidabrinių kaklo papuošalų įvairovė maloniai stebina. Regis, visiškai netikėti dizaino sprendimai puikiai išpildomi ir džiugina akį. Mūsų asortimente – įvairių dydžių, ilgių sidabriniai kaklo papuošalai su brangakmeniais ir be jų. Klasikinių, originalių, išskirtinių, prabangių kaklo papuošalų, skirtų moterims Ne bėda, jei gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose, nes mūsų asortimentas prieinamas ir internete. Kaklo papuošalai internetu – proga patogiai ir greitai išsirinkti norimą papuošalą ir taupyti savo laiką. Praėjus 2–3 dienoms po užsakymo papuošalą jau turėsite ant kaklo!