0

Jūsų krepšelis yra tuščias

Kategorijos

Kaklo papuošalai

Kaklo papuošalai patenka į mėgstamiausiųjų sąrašą. Šis aksesuaras, priklausomai nuo jo dizaino, įvaizdžiui suteikia elegancijos, prabangos, klasikos. Kaklo papuošalai papildo įvairius aprangos derinius: laisvalaikio, klasikinį, oficialų, puošnų ir kt. Subtilios grandinėlės be pakabukų puikiai tiks kasdienai, o su pakabuku jau taps akį traukiančių akcentu. Prie puošnios suknelės priderintas sidabrinis vėrinys moterį padarys vakaro karaliene. Bet ne tik moterys neabejingos kaklo papuošalams, sidabrines grandinėles mielai renkasi ir stilingi vyrai.


Rodoma 1 - 18 iš 21

Rodoma 1 - 18 iš 21

Kuo išskirtiniai sidabriniai papuošalai?

Sidabrui būdingos gydomosios bei magiškos savybės, šis metalas laikomas dvasios tyrumo simboliu. Sidabriniai kaklo papuošalai idealiai tiks nervinę įtampą, stresą, nerimą patiriantiems asmenims – sidabras veikia raminančiai, padeda atsipalaiduoti, jis pripažįstamas kaip puiki apsauga nuo nužiūrėjimo. Teigiama, jog sidabras sugeria neigiamą energiją ir pats nekenksmingai ją pašalina. Negana to, platus sidabro gydomųjų savybių spektras šiam metalui suteikia dar daugiau vertės. Jis padeda gydyti širdies, skydliaukės, virškinamojo trakto ligas, taip pat yra naudingas sergantiems diabetu, bronchitu, jis turi antibakterinių savybių.

 

Kaklo papuošalai iš sidabro mūsų asortimente

Kaklo papuošalų įvairovė labai didelė: nuo minimalistinių, kuklių sprendimų iki originalių, prabanga alsuojančių. Vienas iš paprastesnių, bet tikrai ne prastų pasirinkimų yra klasikinės grandinėlės. Jų ilgius, pločius rasite skirtingus, todėl galėsite rinktis, kas patogiau, gražiau jums, kas labiau tiks prie jūsų stiliaus. Puikiai atrodo ir sidabriniai kaklo papuošalai su Svarovskiais – žėrintys akmenukai net ir kuklesniam papuošalui suteikia subtilios elegancijos, o masyvesniam prideda dar daugiau prabangos ir solidumo. Taip pat įprastai grandinėlei unikalumo gali suteikti ir įsiterpę elementai, pavyzdžiui, širdutė, drugeliai, dobiliukai ar kiti.

Dar mūsų asortimente galite rinktis ir labai prabangius sidabrinius koljė, kurie atrodo itin solidžiai, rafinuotai ir įstabiai papildys puošnų įvaizdį – tiks prie vakarinės suknelės, elegantiško kostiumėlio. Sidabriniai koljė gali būti puošti akmenukais, pavyzdžiui, koralais, masyviu Svarovskio kristalu ar kt.

Nors sidabriniai papuošalai žavi savo balta spalva ir spindesiu, kas juos daro tinkamus prie bet kokio drabužių derinio, taip pat galite rinktis ir kitus variantus pagal koloritą, pavyzdžiui, kaklo papuošalus su spalvotais pakabukais. Solidžiai atrodo sidabriniai kaklo papuošalai su juodos spalvos pakabukais, rožinės spalvos pakabukai alsuos romantika, švelnumu, puikiai tiks prie pastelinių, šviesių spalvų drabužių, taip pat galite rasti ir kaklo papuošalus su spalvotais elementais, kurie žavi žaismingumu.

Pakabukai ant grandinėlės papuošalui suteikia savitumo ir gali visiškai pakeisti jo vizualinį vaizdą. Mūsų asortimente – pakabukai vyrams ir moterims, todėl du vienodus pakabukus galite padaryti savo meilės, draugystės simboliu. Kaklo papuošalas su pakabuku gali tapti sėkmę nešančiu amuletu. Akmenukai, inkrustuoti į pakabukus, turi savo simbolinę prasmę, tad gali tapti ne tik Jūsų gyvenimo palydovu, bet ir puikia dovana – taip galite dovanoti laimę, apsaugą nuo negandų, stiprybę ir kt.

 

Sidabriniai kaklo papuošalai: teisingas laikymas, priežiūra, valymas

Sidabriniai kaklo papuošalai atrodo labai dailiai, o norint išlaikyti tą pirminę jų išvaizdą svarbu žinoti ne tik kaip teisingai juos prižiūrėti, bet ir kur laikyti bei kaip valyti. Nors sidabras labai gražus taurusis metalas, visgi jis imlus išorės poveikiui, kuris lemia metalo oksidaciją ir sidabras patamsėja, gali pagelsti, prarasti savo žavingą blizgesį. Saugokite papuošalus iš sidabro nuo drėgmės, nuo kontakto su prakaitu, guma ir kt.

 

Kur laikyti sidabrinius kaklo papuošalus?

Tiek kaklo papuošalams, tiek kitiems aksesuarams iš sidabro turėkite medinę dėžutę. Dar geriau, jei dėdami į dėžutę kiekvieną papuošalą suvyniosite į atskirą sidabriniams aksesuarams tinkantį maišelį arba švelnų audinį.

 

Kuo valyti sidabrinius papuošalus?

Jei sidabriniai kaklo papuošalai pajuodavo ir prarado reprezentatyvią išvaizdą, nenusiminkite, nes šio tauriojo metalo valymas labai paprastas. O geriausia, kad valymui tinkančių priemonių beveik visi turime namuose. Sidabrą puikiai atnaujins valgomosios sodos ir vandens košės konsistencijos tirpalas, taip pat ūkinio muilo ir vandens tirpalas, sidabrinių papuošalų valymui labai tiks ir švelnus vilnonis audinys. O pats paprasčiausia būdas – dantų pasta. Pastaroji tinka visiškai paprasta, svarbu, kad būtų ne balinamoji ir neturėtų šveičiamųjų dalelių.

 

Bendros rekomendacijos priežiūrai

Jei norite, kas sidabriniai kaklo papuošalai ilgai išliktų blizgūs, visada nusiimkite juos, kai einate maudytis – į baseiną, į dušą, atvirus vandens telkinius ar kitur. Taip pat nesegėkite kaklo papuošalų ir tada, kai lepinatės pirties malonumais. Venkite sidabrinių papuošalų kontakto su įvairiomis kosmetikos priemonėmis, tad nusiimkite grandinėles, koljė, kai tepate kaklo, dekoltė zoną kremu, losjonu, priemonėmis nuo saulės ar kt. Žinoma, reikėtų vengti ir sidabrinių papuošalų kontakto su buitinės chemijos priemonėmis, sidabrui labai neigiamą poveikį daro guma.

 

Kaklo papuošalai iš sidabro internetu

Sidabras lengvai poliruojamas, jis lankstus, todėl sidabrinių kaklo papuošalų įvairovė maloniai stebina. Regis, visiškai netikėti dizaino sprendimai puikiai išpildomi ir džiugina akį. Mūsų asortimente – įvairių dydžių, ilgių sidabriniai kaklo papuošalai su brangakmeniais ir be jų. Klasikinių, originalių, išskirtinių, prabangių kaklo papuošalų, skirtų moterims Ne bėda, jei gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar kituose Lietuvos miestuose, nes mūsų asortimentas prieinamas ir internete. Kaklo papuošalai internetu – proga patogiai ir greitai išsirinkti norimą papuošalą ir taupyti savo laiką. Praėjus 2–3 dienoms po užsakymo papuošalą jau turėsite ant kaklo!

Mūsų asortimente pirksite labai patogiai, saugiai ir greitai, tad efektyviai taupykite laiką. Visi sidabriniai kaklo papuošalai pasiūloje turi realiai juos atvaizduojančias nuotraukas, pateiktus matmenis ar kitą reikšmingą charakteristiką, taigi išsirinkti nebus sudėtinga.